Wielkie kłamstewka - sezon 3 powstanie! Nicole Kidman zdradziła szczegóły

2020-10-28 18:48 AW
Wielkie kłamstewka sezon 2 - data premiery, zwiastun, odcinki
Autor: Materiały prasowe HBO Wielkie kłamstewka sezon 2 - data premiery, zwiastun, odcinki

Serial Wielkie kłamstewka jest adaptacją powieści Liane Moriarty o tym samym tytule. Pierwszy sezon ukazał się w 2017 roku i początkowo na tym miał zakończyć się serial. Popularność Wielkich kłamstewek, a także świetnie recenzje krytyków i deszcz nagród, jaki się posypał, sprawiły, że twórcy postanowili jednak zmienić plany i nakręcili kolejne odcinki produkcji.

Wielkie kłamstewka - sezon 3 ma powstać! Kiedy możemy spodziewać się premiery i co już wiadomo o kolejnym sezonie serialu? Mimo że fabuła pierwszego sezonu w całości pokrywała się z fabułą powieści Moriarty, scenarzystom udało się stworzyć kontynuację historii, a za jej napisanie odpowiedzialna byłą przede wszystkim autorka książki.

Wielkie kłamstewka - sezon 3 powstanie! Nicole Kidman zdradziła szczegóły

Mimo że o możliwości powstania także trzeciego sezonu Wielkich kłamstewek mówiło się już przy okazji premiery sezonu drugiego, jak dotąd nie pojawiły się żadne konkretne doniesienia w tej sprawie. Głos jednak zabrała w końcu wcielająca się w jedną z głównych ról Nicole Kidman. Jak podaje serwis indewire.com, aktorka zdradziła, iż Moriarty rozpoczęła pisanie książki, która ma stać się bazą trzeciego sezonu Wielkich kłamstewek. Kidman powiedziała także, że na powrót na plan wyraziły zgodę wszystkie aktorki z głównej obsady serialu. 

Nicole Kidman wyjawiła też, że jej zdaniem autorka książki i twórca serialu, David E. Kelly, mają bardzo dobry pomysł na kontynuację. Data premiery, nawet przybliżona, nie jest jeszcze niestety znana, jednak biorąc pod uwagę, na jak początkowym stadium są obecnie prace, nie powinniśmy spodziewać się premiery wcześniej niż pod koniec 2021 roku.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE