Wielki koncert nocy letniej - kiedy i o której transmisja w TV? Co się wydarzy?

2020-07-14 16:09 aw
Elewator Ewa
Autor: ROBERT STACHNIK/REPORTER/EastNews

W szczecińskim Porcie będzie transmitowany dwuczęściowy koncert z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artyści zaśpiewają przeboje znane z małego i dużego ekranu. Dzika polska przyroda, industrialna portowa przestrzeń oraz najpiękniejsza nadodrzańska architektura w tle będą scenerią niezwykłego letniego koncertu, który odbędzie się w Szczecinie.

Wielki koncert nocy letniej - kiedy i o której transmisja w TV? Co się wydarzy? Muzyka filmowa to wyjątkowy, letni koncert pod gwiazdami dla publiczności zgromadzonej na wodzie i przed telewizorami. Pomysł zorganizowania muzycznego wydarzenia jest odpowiedzią na sytuację związaną z pandemią, ideą wspólnego przeżywania sztuki, radowania się i rodzinnego spędzania czasu na wolnym powietrzu. Artystom na scenie towarzyszyć będzie niecodzienna, wodna widownia złożona z pasjonatów żeglarstwa.

Wielki koncert nocy letniej - kiedy i o której transmisja w TV?

Koncert adresowany jest do szerokiej widowni, która docenia muzykę, dobrą zabawę i malownicze widoki. Dlatego koncerty takie, jak ten otwierają nową przestrzeń dla wydarzeń publicznych i mają szansę wpisać się w kulturalny kalendarz również w czasie, kiedy pandemia będzie już przeszłością. Koncert będzie składał się z dwóch części - pierwsza rozpocznie się 18 lipca o godzinie 20:00, druga - o godzinie 20:50. Wydarzenie transmitowane będzie na antenie TVP2.

Na scenie mają wystąpić: Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Natalia Szroeder, Monika Borzym oraz Kuba Badach, Andrzej Piaseczny, Andrzej Lampert, Andrzej Krzywy, Artur Gadowski.

Ida Nowakowska o programie Ameryka da się lubić #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE