Wielka matura Polaków w TVP1 - prowadzący, powtórka, online

2020-06-03 11:57 Kamil Pawłowski
Maciej Kurzajewski
Autor: WBF

Wielkie Testy to widowiska telewizyjne, które w formie teleturnieju łączą treści edukacyjne i rozrywkowe. Uczestnicy programu oraz widzowie przed telewizorami odpowiadają na 30-36 pytań opracowanych przez ekspertów. Zabawa podzielona jest na 5-6 rund.

Wielka matura Polaków w TVP1 - wszystko co musisz wiedzieć. Tegoroczna matura nie będzie kojarzyła się z majem i kwitnącymi kasztanami, ale z epidemią koronawirusa. Młodzi ludzie muszą zdawać swój egzamin dojrzałości miesiąc później i w nowych, trudnych warunkach przygotowywać się do niego.

Wielka matura Polaków - co się będzie działo?

Producenci programu “Wielki Test” postanowili sprawdzić ich wiedzę i rozładować nieco stres. Dla rodziców i innych dorosłych widzów “Wielka Matura Polaków” będzie też okazją, by powspominać swoje maturalne przeżycia i sprawdzić, co pamiętają z czasów szkolnej nauki. Test będzie składał się z rund tematycznych, związanych z konkretnymi przedmiotami zdawanymi podczas egzaminu dojrzałości. Zabawne felietony i ciekawostki pomogą z uśmiechem przypomnieć i powtórzyć daty, definicje i trudne wzory. W studiu telewizyjnym i poprzez komunikatory internetowe, na pytania będą odpowiadali w rodzinnych duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze. Widzowie będą mogli rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub poprzez aplikację na smartfonach.

Wielka matura Polaków - prowadzący

Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

Wielka matura Polaków - powtórka w telewizji

Powtórki odcinka zaplanowane są na:

  • sobota, 06.06.2020, 17:55, TVP Polonia
  • niedziela, 07.06.2020, 00:30, TVP Polonia

Wielka matura Polaków - online. Gdzie oglądać?

Wielką maturę Polaków online będziemy mogli obejrzeć w telewizji internetowej na stronie WP Pilot. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja w serwisie.

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga wyjedzie do Grabiny z Pawłem! Ucieknie od Piotrka?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE