Wiedźmin

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Wiedźmin sezon 2 - kiedy na Netflix i ile odcinków?

2021-12-15 9:05

Geralt z Rivii powraca w grudniu z nowymi odcinkami i znowu zaskoczy wszystkich fanów serii. To fantastyczna informacja dla widzów, którzy musieli czekać 2 lata na drugi sezon. Kolejna odsłona pokaże nam relacje bohatera z Ciri i nie tylko. Kiedy premiera nowych odcinków?

Wiedźmin sezon 2 - kiedy na Netflix i ile odcinków? Wiedźmin powraca, a jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Netflix pochwalił się zwiastunem nadchodzącego sezonu, który pokazuje, że głowna historia skupi się na Geralcie, Ciri i Yennefer. Szykuje się kolejny koniec świata i mnóstwo walki z silnymi potworami. Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra ponownie pokażą się na ekranie. Co jeszcze czeka fanów Wiedźmina w drugim sezonie?

Wiedźmin sezon 2 - streszczenie

W kolejnej odsłonie Geralt myśli, że Yennefer zginęła w walce o Wzgórze Sodden. Na Kontynencie ciągle trwa walka elfów, królów, ludzi i demonów. Bohater zabiera Cirillę do swojego domu z dzieciństwa, który znajduje się w Kaer Morhen. Próbuje ochronić księżniczkę przed mocą, jaką dziewczyna w sobie skrywa.

Sonda
Czy czekasz na drugi sezon Wiedźmina?

Wiedźmin 2 sezon - kiedy premiera, ile odcinków?

Premiera drugiej części Wiedźmina pojawi się na Netflix już 17 grudnia, o godzinie 9:00. Serial będzie liczył 8 odcinków.

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35