Wiedźmin - aktor Gry o Tron zagra w serialu Netflix? Wszystko na to wskazuje

2020-01-20 12:53 kw
Wiedźmin - ile sezonów planuje Netflix? Showrunnerka zaskakuje!
Autor: Materiały prasowe Netflix Wiedźmin - ile sezonów planuje Netflix? Showrunnerka zaskakuje!

Wiedźmin to hitowy serial, który oparty jest na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego. Produkcja zadebiutowała na Netfliksie w grudniu 2019 roku i od razu skradła serca widzów na całym świecie. Jeszcze przed premierą pierwszego sezonu Netflix ogłosił, że powstanie kolejna odsłona Wiedźmina, która pojawi się na platformie w 2021 roku. Wszystko wskazuje na to, że do obsady produkcji dołączy aktor Gry o Tron.

Wiedźmin - aktor Gry o Tron zagra w serialu Netflix? Wszystko na to wskazuje. Głównym bohaterem serialu jest Geralt z Rivii - samotny łowca potworów. Szuka on swojego miejsca w świecie, w którym ludzie często są gorsi od najstraszniejszych potworów. Na swojej drodze spotyka czarodziejkę oraz młodą księżniczkę. Razem muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich niebezpieczeństw. W drugim sezonie serialu, którego premiera najpewniej odbędzie się w 2021 roku, ma zagrać aktor znany z Gry o Tron. 

Wiedźmin - aktor z Gry o Tron zagra w drugim sezonie?

Na początku 2020 roku wystartowała pre-produkcja drugiego sezonu Wiedźmina. W sieci stale pojawiają się nowe informacje na temat kolejnej odsłony produkcji oraz pierwsze przecieki. Nie brakuje również spekulacji. Jedna z nich pojawiła się na portalu Redanianintelligence.com, który dostarcza świeżych informacji o Wiedźminie. Ekipa portalu dokonała analizy, z której wynika, że w nowych odcinkach produkcji pojawi się Kristofer Hivju, Tormund z Gry o Tron. Aktor został oznaczony w poście reżysera drugiego sezonu - Stephena Surjika, post jednak bardzo szybko został usunięty. Już samo usunięcie posta dało ekipie portalu do myślenia.

Gdyby tego było mało, portal Redanianintelligence.com informuje, że Hivju zaczął ostatnio śledzić konta w mediach społecznościowych, które są powiązane z Wiedźminem. Czy aktor rzeczywiście dołączy do obsady serialu? O tym przekonamy się już wkrótce.

NAJNOWSZE