Wieczór kawalerski: bo nadchodzi polski Kac Vegas. W obsadzie Joanna Opozda i Mateusz Banasiuk

i

Autor: Monolith Films "Wieczór kawalerski": bo nadchodzi polski "Kac Vegas". W obsadzie Joanna Opozda i Mateusz Banasiuk

Polskie filmy

Lepiej się trzymajcie, bo nadchodzi polski “Kac Vegas”. Oczywiście w gwiazdorskiej obsadzie

2024-05-10 16:37

Twórca “Dziewczyny influencera” powraca z kolejnym filmem. Tym razem będzie to komedia kryminalna o wieczorze kawalerskim z piekła rodem. W obsadzie zarówno gwiazdy polskich komedii, jak i… internetu i freak fightów.

“Wieczór kawalerski” polskim “Kac Vegas”? Szymon Gonera wraca z nowym filmem

Każdy chciałby przeżyć taką imprezę. Niestety niektórym może się nie udać – czytamy w zapowiedzi “Wieczoru kawalerskiego”. Nowy film Szymona Gonery zapowiadany jest jako odjechana impreza, która wymyka się spod kontroli i zmienia w niebezpieczną jazdę po bandzie. W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

Mario i Janek postanawiają zorganizować epicki wieczór kawalerski dla swojego przyjaciela. Idea jest prosta. “Co stanie się w Vegas, zostaje w Vegas”. Do dyspozycji ma być wszystko, co normalnie rozbiłoby każde narzeczeństwo, i to w ilościach bez limitu. Kobiety warte, używki o mocy tsunami i inne atrakcje wyjęte żywcem z Hollywood. Jednak, gdy na imprezę wbija gangster z obstawą, perfekcyjnie zaplanowany wieczór zaczyna zmierzać ku katastrofie. Trzej przyjaciele będą musieli kierować się nie tylko zamiłowaniem do zakazanych substancji, ale też instynktem przetrwania. Istnieje bowiem realna obawa, że do wesela się nie zagoi…

SPRAWDŹ TEŻ: Polska dostanie swoje “Na Noże”? Netflix zapowiada komedię z gwiazdorską obsadą

“Wieczór kawalerski” – kiedy premiera filmu?

Szymon Gonera sam napisał scenariusz i zajął się reżyserią. W obsadzie znaleźli się zaś Joanna Opozda, Mateusz Banasiuk, Magdalena Perlińska, Rafał Zawierucha, Magdalena Popławska, Paulina Gałązka, Jan Wieczorkowski, Marcel Sabat i Bartłomiej Firlet, a także… Wojciech Gola (tak, ten od Fame MMA i “Warsaw Shore”) oraz Karolina Pisarek (ta od “Top Model”). “Wieczór kawalerski” trafi do kin 5 lipca.

Rozpoznasz polskie filmy i seriale po kultowych cytatach? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 8
Zacznijmy od czegoś prostego. Z jakiego filmu pochodzi ten cytat: "A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał"?

Koszmarne polskie filmy, które pokochali widzowie. TOP 5 niezasłużonych hitów

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7