Wesele 2 - Wojciech Smarzowski rozpoczął zdjęcia do nowego filmu. Kiedy premiera?

2020-07-12 22:54 aw
Wojciech Smarzowski
Autor: WBF Wojciech Smarzowski

Wojciech Smarzowski dał się poznać jako reżyser, który w swoich filmach podejmuje niezwykle kontrowersyjne tematy. Czy tak będzie również tym razem? O tym, że Smarzowski pracuje nad filmem, którego roboczy tytuł to Wesele 2, mówiło się jeszcze w 2019 roku. Teraz poznaliśmy nieco więcej szczegółów filmu, włącznie z przewidywaną datą premiery. Wesele 2 wzbudzi kontrowersje?

Wesele 2 - Wojciech Smarzowski rozpoczął zdjęcia. Kiedy premiera i co wiadomo już na temat fabuły i obsady filmu? Czy faktycznie będzie to kontynuacja Wesela z 2004 roku? Produkcja ta przyniosła Smarzowskiemu ogromną rozpoznawalność oraz deszcz nagród. Fabuła Wesela pokazywała dzień zaślubin i imprezę weselną córki bogatego biznesmena na w niewielkim polskim miasteczku.

Wesele 2 - kiedy premiera i kto w obsadzie?

Jak podaje Studio Metrange, zdjęcia do filmu rozpoczęły się wieczorem w sobotę 11 lipca. Zgodnie z założeniami mają one potrwać aż do przełomu października i listopada. Póki co nie są znane dokładne szczegóły fabuły, jednak ze wstępnych informacji wynika, że nie ma być to faktyczna kontynuacja filmu Wesele z 2004 roku. Produkcja - jak wiele filmów Smarzowskiego - ma nawiązywać także do wydarzeń historycznych.

Jak na razie premiera filmu zaplanowana jest na jesień 2021 roku. Zdjęcia do Wesela 2 mają powstawać w okolicach Warszawy, na Łotwie, następnie Nieszawa i Ostromecko. Póki co mówi się, że w obsadzie zobaczymy Arkadiusza Jakubika.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE