Wataha sezon 3 odcinek 3: kiedy, gdzie i o której obejrzeć nowy odcinek?

2019-12-20 13:44 kw
Wataha sezon 1
Autor: Materiały prasowe Polsat Wataha sezon 1

Pod koniec października zadebiutowała kolejna odsłona Watahy. W wyczekiwanym trzecim sezonie dalej możemy śledzić przygody bohaterów granych przez niezastąpionych Leszka Lichotę oraz Aleksandrę Popławską. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta. Przed nami trzeci odcinek. Kiedy, o której godzinie i gdzie obejrzeć nowy odcinek Watahy?

Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady. Rebrow ponownie stanie przed trudnymi wyborami. Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova.

Wataha sezon 3 odcinek 3 w TV i online

Trzeci sezon Watahy składa się z sześciu odcinków. Premierowe epizody emitowane są w każdy piątek o 20:10. 3. odcinek 3. sezonu obejrzymy 20 grudnia tylko w HBO i HBO GO.

NAJNOWSZE