Warsaw Shore

i

Autor: materiały prasowe

Warsaw Shore 18 - kiedy nowy sezon? W 1. odcinku nie zabraknie spin!

2023-03-18 16:23

Zaczynamy świętowanie osiemnastki Warsaw Shore! Już za moment kanale MTV Polska zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 18. sezonu najbardziej imprezowego reality show w Polsce. Będą powitania, niespodzianki, pocałunki i pierwsze dramy, a na koniec Ekipa wyruszy na premierową imprezę tej edycji!

Warsaw Shore 18 - pierwszy odcinek dostarczy widzom emocji! Sezon rozpocznie się na bogato – biała limuzyna odwiezie uczestników do ekskluzywnej willi pod Warszawą, w której zamieszkają w tym sezonie. Kiedy doświadczeni ekipowicze skończą zwiedzać nowy pałac i nacieszą się swoim towarzystwem przyjdzie pora na refleksję. Skomplikowane obliczenia doprowadzą ich do prostego wniosku – lada chwila mogą spodziewać się wejścia świeżaków. Czy nowi odnajdą się w Ekipie? Jako pierwszy w willi zjawi się Piotrek, a chwilę później do domu wkroczy Marcin. Obaj szybko wkupią się w łaski weteranów programu, ale Mały najbardziej zadowoli Lenę, serwując jej prywatny pokaz rodem z Magic Mike’a. Piotr nie pozostanie jednak w tyle – zaserwuje Oli taniec w stylu... górniczym. Później do towarzystwa dołączą Angelika i Eliasz. Wszyscy nowicjusze przejdą tradycyjny chrzest – czy zaliczą go śpiewająco?

Jak to bywa w Warsaw Shore – już pierwszego wieczoru nie zabraknie spin. Ciąg nieporozumień doprowadzi do niemałej awantury. Jednym uda się zakopać topór wojenny, inni pozostaną w napiętych stosunkach. Po burzliwym biforze Ekipa wyruszy w miasto. Na pierwszy ogień – klub La Pose Varsovie!

Shake Your Eska #29 | Jak stworzyć własny trend?

Warsaw Shore 18 - uczestnicy

W nadchodzącej odsłonie programu wzięli udział uczestnicy znani widzom z poprzednich sezonów – Milena Łaszek, Przemysław „Sequento” Skulski, Patryk Spiker, Lena Majewska, Oliwia Dziatkiewicz, Michał „Sarna” Sarnowski, Aleksandra Okrzesik i Wiktoria Robert, a także czworo debiutantów – Angelika Kramer, Marcin Pastuszka, Piotr Nowakowski i Eliasz Zdzitowiecki. Tym razem Ekipa powróci do korzeni i ruszy na podbój stołecznych klubów!

Warsaw Shore 18 - kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy będzie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska, a emisja pierwszego z nich już 19 marca. Wszystkie odcinki 18. sezonu będą również dostępne w serwisie Player.pl.

Sonda
Oglądasz Warsaw Shore?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE