Szpilka - Wach

i

Autor: screen z youtube/eBilet

Walka Szpilka - Wach: transmisja na żywo. Na którym kanale KnockOut Boxing Night 5 w Gliwicach?

2018-11-10 21:42

Szpilka - Wach to zdecydowanie najciekawsza polska walka bokserska tego roku. Pięściarze wagi ciężkiej skrzyżują rękawice 10 listopada 2018 roku na gali w Gliwicach. Na którym kanale transmitowane będzie starcie Szpilka - Wach? O której godzinie rozpoczęcie gali i walka wieczoru?

Walka Artur Szpilka (21-3, 15 KO) - Mariusz Wach (33-3, 17 KO) odbędzie się w sobotę 10.11.2018 podczas gali KnockOut Boxing Night 5 w Gliwicach. Starcie zawodników wagi ciężkiej, to długo wyczekiwany pojedynek i tym samym najważniejsza walka bokserska tego roku na rodzimym podwórku. Na którym kanale obejrzymy walkę Szpilka - Wach? O której godzinie?

Walka Głowacki - Własow: TRANSMISJA. O której?

Walka Szpilka - Wach 10.11.2018 w TV

Walkę Artur Szpilka vs Mariusz Wach w TV pokaże Telewizja Polska. Transmisja na żywo z gali w Gliwicach od 20:05 w TVP Sport, a od 22:20 także w TVP 1. Walka wieczoru powinna rozpocząć się około godziny 23:00. 

Szpilka - Wach stream online

Gdzie transmitowana będzie walka Szpilka - Wach online? Stream za darmo z wydarzenia udostępniony będzie za pośrednictwem serwisu sport.tvp.pl oraz aplikacji TVP Sport. Start o 20:05! Wszyscy, którzy zamierzają obejrzeć walkę Szpilka - Wach na żywo w hali Arena Gliwice bilety mogą kupić na stronie eBilet.pl.

Walka Szpilka - Wach - VIDEO zapowiedź

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE