Walentynki (2010) KINO

2010-02-08 23:27
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

"Walentynki" to komedia w mega - gwiazdorskiej obsadzie! Kilkanaście różnych postaci, których miłosne losy burzliwie się toczą i krzyżują, a wszystko to w ciągu zaledwie jednych Walentynek, w Los Angeles. W czasie tego jednego szczególnego dnia zarówno pary, jak i single przeżywają uniesienia i rozczarowania, jakie towarzyszą znalezieniu ukochanej osoby, walce o nią oraz pogodzeniu się z jej utratą.

W filmie wyreżyserowanym przez legendarnego Garry’ego Marshalla występują: Jessica Alba , nagrodzona Oscarem Kathy Bates , Jessica Biel, Bradley Cooper (Kac Vegas), Eric Dane (serial Chirurdzy), Patrick Dempsey, Hector Elizondo (Pamiętnik księżniczki i Pamiętnik księżniczki: Królewskie zaręczyny), zdobywca Oscara Jamie Foxx (Ray), Anne Hathaway , Ashton Kutcher, Queen Latifah (Chicago), Taylor Lautner (saga Zmierzch: Księżyc w nowiu), Shirley MacLain, Julia Roberts oraz piosenkarka i autorka piosenek Taylor Swift.

Walentynki / Valentine's Day (komedia romantyczna, USA, 2010, 124 min)


Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE