Wakacyjne Hity Wszech Czasów - POWTÓRKA w TV i online. Kiedy i gdzie retransmisja koncertu?

2021-08-05 14:51 Alicja Wójcik
Ewelina Lisowska
Autor: WBF

Telewizja Polska wraz z Programem Trzecim Polskiego Radia i Miastem Jastarnia zapraszają na koncert „Wakacyjne hity wszech czasów”. Transmisja wydarzenia w TVP3, TVP2 i Radiowej Trójce rozpocznie się w sobotę, 7 sierpnia o godz. 20:00! Na plaży w Jastarni wystąpią m.in.: Urszula, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Czerwone Gitary, Piersi, Feel, a także gwiazda zza granicy – wokalista i producent muzyczny – Arash.

Na scenie zaśpiewają też m.in.: Ewelina Lisowska, Sebastian Riedel i Damian Ukeje. Znakomity szwedzki wokalista irańskiego pochodzenia, Arash wykona m.in. swój wielki hit zatytułowany „Temptation”. Nie zabraknie także najpopularniejszych zespołów. Wystąpią: Czerwone Gitary, Łzy, Piersi oraz grupy Feel, Loka i Big Day.

Wakacyjne Hity Wszech Czasów - POWTÓRKA w TV i online. Kiedy i gdzie retransmisja koncertu?

Najpopularniejsze letnie hity usłyszymy także w wykonaniu... turystów i plażowiczów, natomiast całości dopełnią żywiołowe choreografie w wykonaniu tancerzy Agustina Egurroli. Koncert poprowadzą Marzena Kawa i Karol Gnat. Partnerami wydarzenia są Program Trzeci Polskiego Radia i Miasto Jastarnia. Transmisja z koncertu zaplanowana jest na sobotę 7 sierpnia na godzinę 20:00 w TVP2 oraz w TVP3. Retransmisja telewizyjna zaplanowana jest dopiero na sobotę 21 sierpnia na godz. 20:00. Po premierowej emisji telewizyjnej koncert powinien trafić natomiast na platformę Vod.tvp.pl.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE