Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - PLAN TRANSMISJI. Kiedy i o której oglądać koncerty Lato, muzyka, zabawa?

2022-06-21 19:53 NN
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - PLAN TRANSMISJI. Kiedy i o której oglądać koncerty Lato, muzyka, zabawa?
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ East News Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - PLAN TRANSMISJI. Kiedy i o której oglądać koncerty Lato, muzyka, zabawa?

Wakacyjna Trasa Dwójki powraca pod hasłem Lato Muzyka Zabawa! Seria koncertów, którą tak uwielbiają Polacy, ruszy już w lipcu. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć transmisję z koncertów? Jakie gwiazdy wystąpią podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022? Wyjaśniamy!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 to wydarzenie, na które czeka wielu Polaków. Na scenach kilku miast odbędą się koncerty, które umilą nam tegoroczne wakacje. Kiedy i o której oglądać koncerty Lato, muzyka, zabawa? W jakich miastach wystąpią artyści? Szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - kiedy i o której oglądać koncerty Lato, muzyka, zabawa?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022, pod hasłem Lato, muzyka, zabawa, rozpocznie się już 3 lipca w Wilnie. Następnie koncerty odbędą się w wielu polskich miastach, w tym między innymi w Augustowie, Łomży i Elblągu, a wielki finał nastąpi 28 sierpnia w Sopocie. Dokładna rozpiska tego, kiedy odbędą się koncerty, prezentuje się następująco:

  • 3.07 - Wilno - Przeboje lata
  • 10.07 - Augustów - Hity domówek
  • 17.07 - Włocławek - Muzyka romska
  • 24.07 - Stalowa Wola - 30 lat disco polo
  • 31.07 - Łomża - Folk Festiwal
  • 7.08 - Stężyca - Hity wszech czasów
  • 15.08 - Elbląg - Festiwal piosenki wojskowej państw NATO
  • 21.08 - Zabrze - Niech żyje biesiada!
  • 27.08 - Sopot - Wielki jubileusz Pytania na Śniadanie
  • 28.08 - Sopot - Zakończenie lata

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 bawić nas będzie również w domowym zaciszu. Telewizja Polska zadbała bowiem o tych, którzy nie mają możliwości wziąć udziału w koncertach. Transmisja koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 odbywać się będzie każdej niedzieli (począwszy od 3 lipca) po godzinie 20:00 w TVP2. Wyjątek stanowi jedynie Wielki jubileusz Pytania na Śniadanie, który będzie miał miejsce w sobotę 27 sierpnia. 

ZOBACZ TAKŻE: Lato 2022 - najlepsze koncerty, wydarzenia muzyczne, festiwale [DATY]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - kto wystąpi? [ARTYŚCI]

Na obecną chwilę nie ujawniono listy artystów, którzy wystąpią podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022. Śmiało możemy jednak założyć, że zobaczymy wielkie legendy polskiej sceny muzycznej, oraz nowych, popularnych wykonawców z różnych stron świata. Przypominamy, że w ubiegłym roku podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki bawili nas między innymi Viki Gabor, Alvaro Soler, Alexandra Stan, Oceana i Roksana Węgiel.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE