Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Ostróda. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa?

2021-08-11 13:56 Alicja Wójcik
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Żywiec
Autor: TVP

Przed nami już ostatnie koncerty tegorocznej Wakacyjnej Trasy Dwójki, jednak nie oznacza to, że największą zabawę mamy już za sobą! Jesteśmy już za półmetkiem organizowanej przez Telewizję Polską serią muzycznych wydarzeń, ale fani Lato, muzyka, zabawa mogą nadal liczyć na szaleństwo zarówno pod sceną, jak i przed ekranami telewizorów.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Ostróda. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa? Niezwykle malownicza, położona na Mazurach Ostróda będzie już ósmym miastem na trasie Lato, muzyka, zabawa. Seria koncertów rozpoczęła się jeszcze pod koniec czerwca od wydarzenia w Mrągowie, a pożegnanie lata nastąpi dopiero pod koniec sierpnia koncertem w Sopocie.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Ostróda. Kiedy i o której oglądać koncert Lato, muzyka, zabawa?

Wydarzenie w Ostródzie zostało zaplanowane na 15 sierpnia - koncert tradycyjnie odbędzie się w niedzielę. Transmisja w TVP2 rozpocznie się o godzinie 20:00, online koncert z Ostródy będzie można oglądać za pośrednictwem platformy WP Pilot. Powtórkę telewizyjną będzie można obejrzeć w piątek 20 sierpnia o godzinie 20:10. Koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki po emisji telewizyjnej trafiają na również Vod.tvp.pl.

Królowa disco – Shazza – zaśpiewa takie hity, jak „Bajao Bongo”, „Historia pewnej miłości” czy „Bierz, co chcesz”. Ulubieniec publiczności, Sławomir, wykona swoje największe przeboje , m.in. „Miłość w Zakopanem”, a także na legendarne… „Mydełko Fa”. W wykonaniu Golec uOrkiestra usłyszymy m.in. nieśmiertelne „Ściernisko”, „Słodycze” oraz „Lornetkę”. Na specjalne życzenie publiczności ponownie wystąpi objawienie koncertu w Żywcu – żywiołowa, energetyczna Odessa Band. Na scenie w Ostródzie pojawi się również „Typ Niepokorny”, czyli Stachursky. Swoje największe przeboje – w tym takie hity jak „Biały Miś” czy „Santa Maria” – wykona kultowa, dawno niewidziana grupa Top One. Zespół Playboys porwie widzów do tańca w rytm piosenek „Zwariowałem”, „Lejde” i „Tylko Ty”. Nie zabraknie także rewelacyjnej Agnieszki Włodarczyk! W jej wykonaniu usłyszymy przeboje Krzysztofa Krawczyka i Edyty Geppert. Na deser zaś znakomitość z Azerbejdżanu, gwiazda tegorocznej Eurowizji – Efendi, która wykona swoje energetyczne przeboje – „Mata Hari” i „Cleopatra”. Na scenie wystąpi również Jorrgus.

Ile kalorii spalają olimpijczycy?| ESKA XD - Sportekspertka #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE