Wakacyjna Trasa Dwójki 2.08.2020 Gorzów - POWTÓRKA. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2020-08-01 10:44 EK
Wakacyjna Trasa Dwójki
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News Wakacyjna Trasa Dwójki

Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 tym razem zawita w Gorzowie Wielkopolskim 2 sierpnia. W popularnej serii Muzyka, lato, zabawa w amfiteatrze usłyszymy m.in. Blue Cafe, Golec uOrkiestra, Cleo, Łzy, Piękni i Młodzi oraz Andre. O której koncert? Gdzie oglądać w telewizji i online? Kiedy zobaczymy powtórkę?

Lato, muzyka, zabawa 02.08.2020 - transmisja. Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 trwa. Co tydzień w polskich miastach odbywają się muzyczne, a w dodatku plenerowe koncerty w amfiteatrach, które dostarczają niesamowitych wrażeń i emocji! Tym razem na widzów czeka koncert, podczas którego na wielkiej scenie wystąpią m.in. Blue Cafe, Golec uOrkiestra, Cleo, Łzy, Piękni i Młodzi oraz Andre. Gospodarzami wieczoru będą Ida Nowakowska i Aleksander Sikora. Koncert transmitowany będzie w niedzielę 2 sierpnia w TVP2 o godzinie 20:40. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty organizowane w ramach cyklu Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 odbywać się będą z ograniczoną liczbą publiczności.

Wakacyjna Trasa Dwójki Gorzów - POWTÓRKA

Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020 z Gorzowa Wielkopolskiego? Wielki koncert z gorzowskiego amfiteatru ponownie będziecie mogli obejrzeć w piątek 7.08.2020 w TVP 2 o godzinie 21:45.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE