W rytmie serca sezon 6 - obsada. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach serialu?

2020-01-27 14:52 kw
W rytmie serca
Autor: screen YouTube/tvdzis.pl

W rytmie serca to uwielbiany serial Polsatu, który zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2017 roku. Od samego początku cieszy się sporą popularnością wśród widzów oraz wysoką oglądalnością. Właśnie dzięki temu, już wkrótce będziemy mieli okazję obejrzeć kolejny, szósty już sezon produkcji z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim w rolach głównych. Kto jeszcze wystąpi w nadchodzącym sezonie serialu?

W rytmie serca sezon 6 - obsada. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach serialu? Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć aż pięć sezonów serialu W rytmie serca. W każdym odcinku poznawali oni dwie odrębne historia, w które uwikłani są główni bohaterowie. Najczęściej jedna z nich dotyczyła ich życia prywatnego, a druga zawodowego. Kto pojawi się w najnowszych odcinkach produkcji Polsatu? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

W rytmie serca sezon 6 - obsada

Zdjęcia do sezonu szóstego nadal trwają. Wystartowały pod koniec 2019 roku i realizowane były w Warszawie oraz w Kazimierzu Dolnym. W nowej odsłonie produkcji pojawią się ci sami bohaterowie. W obsadzie nie zabraknie Barbary Kurdej-Szatan, Mateusza Damięckiego, Marii Dębskiej, Piotra Polka, Piotra Fronczewskiego oraz Filipa Bobka. Dołączą do nich Anna Mucha oraz Beata Ścibakówna. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, w kogo wcielą się aktorki.

W rytmie serca 6 - kiedy premiera?

Pierwszy odcinek szóstego sezonu zadebiutuje na antenie Polsatu w niedzielę, 1 marca 2020 roku.

NAJNOWSZE