Va banque - wielki powrót uwielbianego teleturnieju! Kiedy i gdzie oglądać?

2019-11-08 10:55 kw
Va banque
Autor: screen YouTube/Michał Fajkowski

Va banque to teleturniej, który był emitowany w polskiej telewizji od 1 marca 1996 do 26 maja 2003 na antenie TVP. Program oparty był na amerykańskim show Jeopardy! i cieszył się sporą popularnością wśród widzów. Polegał na tym, że uczestnicy musieli odpowiadać pytaniami na zadawane hasła sformułowane, jako zdania oznajmujące. Gospodarzem show był Kazimierz Kaczor. Okazuje się, że Telewizja Polska postanowiła reaktywować teleturniej. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

Va banque - wielki powrót uwielbianego teleturnieju! Kiedy i gdzie oglądać? Telewizja Polska stawia w ostatnim czasie na sprawdzone formaty. Od jesieni 2017 roku emituje Koło fortuny, w nieco odświeżonej formule. Po 23 latach powrócił na ekrany naszych telewizorów również program Czar par. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce zobaczymy także nową odsłonę programu Va banque, reaktywowanego po 16 latach. Kiedy program powróci na antenę TVP2? O której oglądać teleturniej?

Va banque - wielki powrót teleturnieju

Czar par, Koło fortuny, Szansa na sukces czy też Europa da się lubić - to programy, które powróciły na ekrany naszych telewizorów po kilkuletniej przerwie. Okazuje się, że do grona reaktywowanych show dołączy już wkrótce teleturniej Va banque. Emitowany był on od 1 marca 1996 do 26 maja 2003 roku. Widzowie zobaczyli w tym czasie aż siedem sezonów, w skład których weszło 566 odcinków. Gospodarzem show był Kazimierz Kaczor.

Va banque - kiedy oglądać?

Telewizja Polska postanowiła reaktywować uwielbiany teleturniej. Najprawdopodobniej nowe odcinki show zadebiutują w wiosennej ramówce 2020 roku i będą emitowane od poniedziałku do czwartku, o godzinie 18:55 w TVP2. Program zastąpi reality show Teściowe i synowe. Kto tu rządzi, które nie może się pochwalić wysoką oglądalnością. Póki co nie wiadomo jeszcze, kto będzie występować w roli prowadzącego. 

NAJNOWSZE