Uśmiech losu odcinki 4, 5, 6 - Maria wraz z rodziną przenosi się do kupionego pałacu. Silvia dokonuje metamorfozy jej wyglądu

2020-07-08 11:24 kg
Uśmiech losu
Autor: materiały TVP

Uśmiech losu odcinki 4-6. Maria do Ceu wraz z całą rodziną przenosi się do kupionego pałacu. Wszyscy namawiają Ceu, żeby zatrudniła sprzątaczkę, bo sama nie da rady posprzątać tak wielkiego domu. Leonor szuka ludzi, którzy oszukali jej ojca i doprowadzili do jego śmierci. Ceu chce, żeby Silvia zmieniła jej wizerunek. Leonor dociera do sierocińca prowadzonego przez zakonnice, żeby znaleźć kontakt do byłych wychowanków.

Uśmiech losu odcinki 4, 5, 6 - Maria do Ceu wraz z całą rodziną przenosi się do kupionego pałacu. Silvia przeprowadza metamorfozę Ceu. Portugalska telenowela opowiada historię Marii do Ceu - pracowitej wdowy, matki dwójki dzieci, która postanawia za wszelką cenę odnaleźć syna, którego urodziła jako 16-latka. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:55 w TVP1. Odcinki produkcji można również oglądać na platformie vod.tvp.pl

Uśmiech losu - odcinek 4

Maria do Ceu wraz z całą rodziną przenosi się do kupionego pałacu. Telma zaczyna meblować nowy dom zgodnie z modnymi trendami. Wszyscy namawiają Ceu, żeby zatrudniła sprzątaczkę, bo sama nie da rady posprzątać tak wielkiego domu. Ze Luis chce mieć pewność, że Bruno zachowa się jak mężczyzna i uzna dziecko, które urodzi mu Jessica. Teresa szykuje się do Paryża na operację, dzięki której odzyska wzrok. Jej mąż Carlos nie jest jednak zadowolony z tego powodu. Leonor szuka ludzi, którzy oszukali jej ojca i doprowadzili do jego śmierci.

Uśmiech losu - odcinek 5

Ceu robi casting na nową sprzątaczkę. W końcu wybiera Graciete, z którą łączy ją obsesja na punkcie szarego mydła. Silvia, która teraz nazywa się Miriam, przybywa do Alvorinhi, gdzie wita ją na placu pół miasta. Wszyscy są zachwyceni jej pięknym autem i elegancją. Ceu chce, żeby zmieniła jej wizerunek. Leonor dociera do sierocińca prowadzonego przez zakonnice, żeby znaleźć kontakt do byłych wychowanków. Matka Rosanne zawiadamia Caio, że szuka go jakaś kobieta.

Uśmiech losu - odcinek 6

Caio postanawia załatwić sprawę z Leonor po swojemu. Silvia zabiera Ceu i Telmę na zakupy i do Spa. Odmieniona Ceu wysiada na placu w miasteczku z auta i wszystkim opada szczęka. Claudio wypytuje Jessikę o ciążę. Dziewczyna jednak unika tematu. Ksiądz Anibal i Claudio planują pogadankę dotyczącą planowania rodziny. Preciosa i jej przyjaciółka są tym oburzone i postanawiają napisać donos na księdza do biskupa. Lucia nie chce brać w tym udziału, bo lubi księdza Anibala.

Horrory mrożące krew w żyłach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE