Foto

i

Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

UGOTOWANI: Wendzikowska, Zień, Terazzino. Jak gotują gwiazdy? [FOTOGALERIA]

2013-02-26 12:33

W najbliższym odcinku "Ugotowanych" zobaczymy Warszawę w nowej odsłonie! To właśnie tu żyje najwięcej spośród podziwianych, ale też kontrowersyjnych ze względu na zachowanie, osobowości polskiego show biznesu. Już 17 marca będziecie mogli poznać je od kuchni w specjalnym odcinku "Ugotowanych"!

Do gwiazdorskiego pojedynku kulinarnego staną: Stefano Terrazzino - rezydujący od 8 lat w Polsce włoski tancerz reprezentujący najwyższą klasę S w stylu latynoamerykańskim, który po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" został okrzyknięty prawdziwym macho z polską wrażliwością i włoskim temperamentem.

Małgorzata Potocka - charyzmatyczna, pełna energii i pasji, słynąca ze swych kontrowersyjnych stylizacji producentka, reżyserka i aktorka.

Anna Wendzikowska - piękna dziennikarka, aktorka, felietonistka, która dzięki swoim wywiadom pozwala przybliżyć się do największych gwiazd światowego formatu.

Maciej Zień - jeden z najwybitniejszych polskich projektantów, w którego sukniach od lat dumnie prezentują się gwiazdy polskiego show biznesu.


Specjalny odcinek "Ugotowanych" już 17 marca, w niedzielę o godz. 18.00!


źródło/fot: materiały prasowe


PD

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE