Uczestniczka Projektu Lady pobije Małgorzatę Rozenek-Majdan?! To marzenie niedoszłej damy

2021-10-19 15:06 kg
Projekt Lady
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Projekt Lady to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji, który gości na ekranach telewizorów od 2016 roku. Od samego początku reality show przyciąga sporą publiczność i zapewnia uczestniczkom sympatię ze strony widzów. Młode, zbuntowane kobiety chętnie wykorzystują swoje pięć minut w show-biznesie. Jedna z nich już wkrótce weźmie udział w 5. edycji gali Punchdown. Niedoszła dama zdradziła ostatnio, że chętnie uderzyłaby w twarz Małgorzatę Rozenek-Majdan. Sprawdźcie szczegóły.

Uczestniczka Projektu Lady pobije Małgorzatę Rozenek-Majdan?! Projekt Lady miał premierę w 2016 roku. Przez te wszystkie lata widzowie mieli okazję obejrzeć pięć edycji reality show, a od początku października 2021 roku na antenie TVN7 emitowana jest jego szósta odsłona. W programie udział biorą niezwykle zbuntowane, młode kobiety, które reprezentują bardzo imprezowy styl życia. Pod okiem mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej uczą się dobrych manier i przechodzą prawdziwe metamorfozy. Niestety nie wszystkie uczestniczki chcą poddać się przemianom, czego dowodem jest Patrycja Karczewska. 

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Uczestniczka Projektu Lady pobije Małgorzatę Rozenek-Majdan?!

Już 22 października 2021 roku odbędzie się piąta gala Punchdown, podczas której celebryci rywalizują ze sobą, uderzając się na przemian w policzek z otwartej dłoni. Wśród uczestników nadchodzącej odsłony wydarzenia znalazła się Patrycja Karczewska, którą widzowie świetnie kojarzą z udziału w pierwszej edycji Projektu Lady. W nietypowym pojedynku zmierzy się ona z Esmeraldą Godlewską.

Sonda
Kto wygrałby pojedynek?

Na kilka dni przed Galą Punchdown Karczewska udzieliła wywiadu Super Expressowi, w którym zdradziła, z kim jeszcze chciałaby stoczyć pojedynek. Okazuje się, że celebrytka chętnie dałaby w twarz Małgorzacie Rozenek-Majdan, która 5 lat temu wyrzuciła ją z Projektu Lady.

Znalazłaby się jeszcze taka jedna osoba. Niejaka Lady Rozenek. (...) Za to, że mnie wyrzuciła z Projektu Lady, a ja się nadaję na damę! Byłam, jestem i będę.

Chcielibyście zobaczyć pojedynek Karczewska - Rozenek-Majdan?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE