Uczestnicy skończą eksperyment przed czasem? Udział w It’s my life okazał się wyzwaniem

2021-02-23 16:39 Materiał partnerski AW
It's my life! To moje życie
Autor: Materiały Prasowe

Rozpoczął się drugi sezon programu It's my life! To moje życie, który jest prawdziwym testem dla młodych ludzi chcących się usamodzielnić i spróbować życia na własną rękę. Sześcioro zupełnie nieznajomych sobie osób wprowadziło się do wspólnego wynajmowanego mieszkania w Krakowie. Każde z nich dostało na początek równowartość minimalnej pensji, a pieniądze muszą odpowiednio zagospodarować - opłacić z nich kaucję, wynajem, a także wszystkie bieżące rachunki. To od nich zależy, jak dalej pokierują swoim losem.

Uczestnicy It's my life! To moje życie dostali szansę, aby wkroczyć w dorosłość i nauczyć się odpowiedzialności. Aby poradzić sobie przez dwa miesiące, które spędzają razem, powinni przede wszystkim znaleźć pracę, jednak oprócz tego muszą nauczyć się żyć z zupełnie nieznanymi sobie współlokatorami. Nie są w żaden sposób ograniczani - mogą korzystać z telefonów, internetu, a także spotykać się ze znajomymi czy najbliższymi. Po dwóch miesiącach takiego życia każde z nich musi odpowiedzieć na pytanie - czy rezygnują, czy też decydują się na pozostanie w mieszkaniu.

It's my life! To moje życie - 2. edycja. Jak uczestnicy radzą sobie z wyzwaniem?

Niestety, problemy między współlokatorami pojawiły się o wiele szybciej niż po dwóch miesiącach. Wspólne wynajmowanie mieszkania wiąże się z koniecznością chodzenia na kompromisy, a nie wszyscy są do tego skorzy. W piątym odcinku It's my life między uczestnikami doszło do poważnego spięcia. Częstym gościem w mieszkaniu jest dziewczyna Mateusza, a para - ku niezadowoleniu pozostałych lokatorów - głośno się ze sobą zabawia. Mieszkańcy próbowali ustalić zasady, jednak Mateusz nie widzi problemu, co doprowadziło do poważnej kłótni. To jednak nie koniec problemów, jakie wytworzyły się między Mateuszem a pozostałymi lokatorami. W piątym odcinku do mieszkania wprowadziła się nowa uczestniczka, Emilka, która od razu wpadła mu w oko. Chłopak, mimo tego, że ma dziewczynę, bardzo otwarcie zaczął podrywać nową współlokatorkę. Całą sytuację pogorszył też fakt, że wygadana i pyskata Emilka nie złapała dobrych kontaktów z pozostałymi mieszkańcami. W szóstymi odcinku programu uczestnicy It's my life byli już wyraźnie podzieleni na dwa obozy - Emilka i Mateusz przeciwko całej reszcie. Doszło także do poważnego spięcia pomiędzy dziewczyną a Alexem. Sytuacja w mieszkaniu zaczęła stawać się trudna do zniesienia...

Uczestników poznacie bliżej w poniższej galerii. Program emitowany jest w każdy wtorek i środę od godzinny 22:30 w TTV, począwszy od 16 lutego 2021 - ukazują się po dwa odcinki z rzędu. Dzień przed premierą telewizyjną odcinki trafiają na Player.pl.

It's my life! To moje życie
Autor: Materiały Prasowe Link: Sprawdź!
NAJNOWSZE