TY - sezon 4 oficjalnie w produkcji! Kiedy premiera serialu na Netflix?

2022-03-23 15:30 Leon Pietrzak
TY
Autor: Materiały prasowe Netflix

Ruszyły prace nad 4. sezonem serialu "Ty". To dobra informacja dla wszystkich fanów, którzy niecierpliwie czekają na kolejne odcinki popularnego thrillera. Kiedy premiera na Netflix? Co jeszcze wiemy o kontynuacji?

TY sezon 4 powstanie! Kolejna odsłona serialu została ogłoszona zaraz po premierze trzeciej części, ale dopiero teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, że aktorzy pojawili się na planie. Fani nie ukrywali radości, kiedy dowiedzieli się, że ich ulubiony serial doczeka się kontynuacji. Produkcja cieszy się ogromną oglądalnością nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Międzynarodową sławę przyniósł Netflix, który w 2018 roku przejął władze nad produkcją i pokazał ją u siebie. Pierwszy sezon zadebiutował we wrześniu 2018 roku, drugi pojawił się w grudniu 2019, a trzeci miał swoją premierę w październiku 2021. Kiedy możemy spodziewać się 4. sezonu?

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

TY / YOU sezon 4 - obsada na planie

Netflix poinformował, że serialowi bohaterowie pojawili się na planie. Zdjęcia do kolejnej cześci zostały oficjalnie rozpoczęte. W kontynuacji ponownie zobaczymy bilbiotekarza Joe Goldberga (Pen Badgley) oraz Love Quinn (Victoria Pedretti). W historii mają pojawić się również nowe aktorki, ale twórcy jeszcze nie podają żadnych konkretnych nazwisk.

Sonda
Który sezon serialu "TY" jest najlepszy?

TY / YOU sezon 4 - kiedy premiera na Netflix?

Oficjalna data 4. sezonu "Ty" nie została jeszcze ogłoszona. Prace na planie mają potrwać do lata 2022, a sama premiera planowana jest na ostatni kwartał tego roku. Patrząc na premiery poprzednich sezonów, to bardzo prawdopodobny scenariusz. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany. Jak tylko poznamy więcej szczegółów, to poinformujemy was o tym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE