Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jury pierwszej edycji to zaskoczenie. Mało kto pamięta ten skład!

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski
Autor: Marcin Szajnfeld

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z największych hitów telewizyjnych ostatnich lat. W kolejnej, piętnastej już edycji programu, zobaczymy nowych członków jury - Michała Wiśniewskiego raz Gromee'ego. A pamiętacie, kto zasiadał w panelu jurorskim pierwszej edycji show? To spore zaskoczenie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jury 15. edycji, której start zaplanowano na wrzesień tego roku, będzie zmienione. Oficjalnie wiadomo już, że w programie nie zobaczymy ani Kacpra Kuszewskiego, ani Adama Strycharczuka, a na ich miejscu pojawią się reprezentanci polskiej sceny muzycznej - wokalista i lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski oraz popularny DJ Gromee. To właściwie pierwsza taka sytuacja od zakończenia pierwszej edycji uwielbianego przez telewidzów programu rozrywkowego, kiedy to w panelu jurorskim zasiądą osoby, które wcześniej nie brały w nim udziału. We wszystkich kolejnych odsłonach nowymi jurorami zostawali tylko ci artyści, którym udało się wygrać TTBZ. Pamiętacie, kto zasiadał w jury I edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Twoja Twarz Brzmi Znajomi - jury I edycji

Dziś już mało kto pamięta, kto oceniał metamorfozy uczestników w I edycji programu. Z pierwotnego składu zachowała się jedynie Małgorzata Walewska, którą będzie można podziwiać w roli jurorki już po raz piętnasty. Poza nią w panelu jurorskim I odsłony Twoja Twarz Brzmi Znajomo zasiadali: Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus oraz Paweł Królikowski. Program wygrała wówczas Katarzyna Skrzynecka, która w II edycji zastąpiła Katarzynę Kwiatkowską.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE