Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski

i

Autor: Marcin Szajnfeld

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jury pierwszej edycji to zaskoczenie. Mało kto pamięta ten skład!

2021-07-26 14:56

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z największych hitów telewizyjnych ostatnich lat. W kolejnej, piętnastej już edycji programu, zobaczymy nowych członków jury - Michała Wiśniewskiego raz Gromee'ego. A pamiętacie, kto zasiadał w panelu jurorskim pierwszej edycji show? To spore zaskoczenie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jury 15. edycji, której start zaplanowano na wrzesień tego roku, będzie zmienione. Oficjalnie wiadomo już, że w programie nie zobaczymy ani Kacpra Kuszewskiego, ani Adama Strycharczuka, a na ich miejscu pojawią się reprezentanci polskiej sceny muzycznej - wokalista i lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski oraz popularny DJ Gromee. To właściwie pierwsza taka sytuacja od zakończenia pierwszej edycji uwielbianego przez telewidzów programu rozrywkowego, kiedy to w panelu jurorskim zasiądą osoby, które wcześniej nie brały w nim udziału. We wszystkich kolejnych odsłonach nowymi jurorami zostawali tylko ci artyści, którym udało się wygrać TTBZ. Pamiętacie, kto zasiadał w jury I edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Twoja Twarz Brzmi Znajomi - jury I edycji

Dziś już mało kto pamięta, kto oceniał metamorfozy uczestników w I edycji programu. Z pierwotnego składu zachowała się jedynie Małgorzata Walewska, którą będzie można podziwiać w roli jurorki już po raz piętnasty. Poza nią w panelu jurorskim I odsłony Twoja Twarz Brzmi Znajomo zasiadali: Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus oraz Paweł Królikowski. Program wygrała wówczas Katarzyna Skrzynecka, która w II edycji zastąpiła Katarzynę Kwiatkowską.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!