Twoja Twarz Brzmi Znajomo - JURY jesień 2021. Kto oceni uczestników w 15. edycji?

2021-07-16 11:44 Alicja Wójcik
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Materiały Prasowe

Chociaż pierwsza edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo ukazała się w 2014 roku, program do dziś ma ogromną liczbę fanów, którzy z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych odcinków programu. Nic więc dziwnego, że Polsat decyduje się na wznawianie edycji TTBZ aż dwa razy do roku. Od premiery muzycznego show występy uczestników oceniało już łącznie 9 jurorów, jednak w edycji emitowanej jesienią 2021 roku za stołem jurorskim sporo się zmieni!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - JURY jesień 2021. Kto oceni uczestników w 15. edycji? W poprzedniej, 14. edycji programu nie było wielu zaskoczeń. Jurorami w programie byli Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Adam Strycharczuk oraz Kacper Kuszewski. Ku zaskoczeniu fanów programu pod koniec lipca Kuszewski poinformował na swoim Instagramie, że żegna się z programem.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - JURY jesień 2021. Kto oceni uczestników w 15. edycji?

Kacper Kuszewski przekazał również jeszcze jedną informację, która mocno zaskoczyła widzów Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jego miejsce za stołem jurorskim zajmie Michał Wiśniewski! To jednak nie koniec zmian w składzie jury TTBZ. Z programu ma odejść również Adam Strycharczuk, który pełnił funkcję jurora od 13. edycji. Jak na razie nie wiadomo jednak, kto miałby zająć jego miejsce. Póki co wygląda na to, że w 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo zobaczymy Katarzynę Skrzynecką, Małgorzatę Walewską, Michała Wiśniewskiego oraz czwartego jurora, który zajmie miejsce Strycharczuka. Nowe odcinki programu mają zadebiutować od września 2021.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE