Skoki narciarskie

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Turniej Czterech Skoczni 2021/22 - transmisja TV i ONLINE. Gdzie i kiedy oglądać skoki narciarskie?

2021-12-29 14:43

Turniej Czterech Skoczni 2021/2022. Od 28 grudnia do 6 stycznia w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen rozegrany zostanie 70. Turniej Czterech Skoczni. Każdy skok w walce o Złotego Orła będzie można oglądać na żywo. Gdzie i kiedy pojawi się transmisja w TV i ONLINE. Wszystkie najważniejsze informacje na ESKA.pl

Turniej Czterech Skoczni 2021/22 - transmisja TV i ONLINE. Gdzie i kiedy oglądać skoki narciarskie? Turniej Czterech Skoczni to najbardziej prestiżowy cykl rozgrywany w ramach Pucharu Świata. W tym roku odbędzie się 70. edycja niemiecko-austriackiego turnieju. W pięciu ostatnich latach polscy skoczkowie aż cztery razy zdobywali Złotego Orła. Dwa lata temu dokonał tego Dawid Kubacki, a w ubiegłym roku Kamil Stoch, dla którego był to trzeci triumf w TCS w karierze. Fani sportów zimowych będa mogli porwać się emocjom. Wszystkie skoki będą transmitowane w Internecie oraz telewizji. Gdzie i kiedy oglądać skoki podczas Turnieju Czterech Skoczni 2021/22? Odpowiadamy!

Turniej Czterech Skoczni 2021/22 - transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Najbardziej prestiżowy cykl w Pucharze Świata będzie miał wyjątkową oprawę. Na przełomie grudnia i stycznia TVN, Eurosport 1 i Player pokażą każdy konkurs Turnieju Czterech Skoczni, a wszystkie kwalifikacje będą transmitowane w Eurosporcie 1 i Playerze. Komentarz na najwyższym poziomie zapewni duet Marek Rudziński i Igor Błachut. W studiach znajdą się intersujące materiały o każdej ze skoczni, a także rozmowy z legendami skoków: Adamem Małyszem, Kamilem Stochem, Jensem Weissflogiem czy Thomasem Morgensternem. Kolejna wielka postać skoków, Martin Schmitt, w specjalnych analizach 3D przedstawi każdą fazę lotu skoczka. Poniżej przedstawiamy dokładną rozpiskę skoków, włącznie z datami i kanałami, na których będzie można śledzić zmagania sportowców.

SKOKI NARCIARSKIE. Wszystko o Polakach | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #37
  • 28 grudnia, 15:40, Oberstdorf, kwalifikacje - Eurosport 1 i Player
  • 29 grudnia, 16:00, Oberstdorf, konkurs - TVN, Eurosport 1 i Player
  • 31 grudnia, 12:45, Garmisch-Partenkirchen, kwalifikacje - Eurosport 1 i Player
  • 1 stycznia, 13:25, Garmisch-Partenkirchen, konkurs - TVN, Eurosport 1 i Player
  • 3 stycznia, 13:15, Innsbruck, kwalifikacje - Eurosport 1 i Player
  • 4 stycznia, 12:50, Innsbruck, konkurs - TVN, Eurosport 1 i Player
  • 5 stycznia, 16:30, Bischofshofen, kwalifikacje - Eurosport 1 i Player
  • 6 stycznia, 16:50, Bischofshofen, konkurs - TVN, Eurosport 1 i Player