Turbulencje sezon 4 - kiedy na Netflix? Ile odcinków?

2022-07-04 13:05 Leon Pietrzak
Turbulencje sezon 4
Autor: YouTube.com/Netflix

Turbulencje (Manifest) to anulowany serial, który został przywrócony do życia przez Netfliksa. Wszystkie trzy sezony są dostępne do obejrzenia na platformie streamingowego giganta. Studio ogłosiło również zamówienie na nowe odcinki! Co jeszcze wiemy o 4 sezonie? Kiedy tytuł pojawi się w bibliotece oraz ile będzie odcinków? Przekonajcie się już teraz.

Turbulencje sezon 4 - kiedy nowe odcinki na Netflix? Wszyscy fani serialu nie ukrywali radości, kiedy ogłoszono, że Netflix przejął stery i przedłużył anulowany wcześniej serial. Przypomnijmy, że "Manifest" - bo tak nazywa się serial za granicą, został wyprodukowany przez Warner Bros. Na początku był emitowany przez stację NBC, a w Polsce od 2019 r. można było zapoznać się z tytułem na HBO GO. Po trzecim sezonie twórcy postanowili anulować zamówienie na nowe odcinki. I tutaj pojawiła się kalifornijska platforma z Los Gatos. Netflix zamówił całkiem pokaźną liczbę nowych epizodów i ogłosił, że 4. sezon pojawi się jeszcze w tym roku. Sprawdźcie, kogo zobaczymy w obsadzie i kiedy można spodziewać się premiery.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stranger Things sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Turbulencje sezon 4 - obsada

W kolejnym sezonie "Turbulencje" zagrają Josh Dallas (Ben Stone), Luny Blaise (Oliver Stone), Melissy Roxburgh (Michaela Stone), Parveen Kaur (Saanvi Bahl), JR Ramireza ( Jared Vasquez), Jared Grimes (Adrian Shannon) i Holly Taylor (Angelina Meyer). Niestety fani nie zobaczą już Atheny Karkanis, która wcielała się w Grace Stone oraz Jacka Messina.

Sonda
Czy przywrócenie serialu "Turbulencja" to dobry pomysł?

Turbulencje sezon 4 - kiedy na Netflix? Ile odcinków?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Turbulencja". Netflix złożył zamówienie na 20 odcinków, które będą podzielone na dwie części. Twórcy podkreślają, że sezon 4 będzie finałowym. Według jednego z producentów, Jeffa Rake'a, produkcja ma powrócić w listopadzie 2022 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE