Troje pod przykrywką - OBSADA. Kto jest kim w serialu?

2021-07-21 15:13 AW
Troje pod przykrywką
Autor: Materiały Prasowe

Dwaj byli stróże prawa i porządku, znani widzom hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie znaleźli się na życiowym zakręcie. Nadal oczyszczają ulice miasta, tylko tym razem w charakterze… miejskich śmieciarzy.

Troje pod przykrywką - OBSADA. Kto jest kim w serialu? Już we wrześniu premiera nowego serialu Czwórki! Komedia akcji o policjantach współpracujących z tajną jednostką służb specjalnych gwarantuje dużą dawkę humoru i mocnych wrażeń. Wszystko się zmieni, kiedy na swojej drodze spotkają szefa tajnej komórki Agencji Bezpieczeństwa i poznają jego najlepszą oficer operacyjną, Karolinę Drzazgę (Dagmara Bąk). Dostaną od losu drugą szansę, a ich życie wypełnią adrenalina, niebezpieczne wyzwania i szalone perypetie.

Troje pod przykrywką - OBSADA. Kto jest kim w serialu?

Ryzykowne i niekonwencjonalne akcje, mistyfikacje i przebieranki, strzelaniny i brawurowe ucieczki, porwania i pożary – wszystko to stanie się chlebem powszednim Gawlików, którzy z powodzeniem dotrzymają kroku Karolinie i pozostałym agentom, wykazując się ułańską fantazją, mistrzostwem improwizacji oraz właściwym sobie oryginalnym poczuciem humoru, nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach. Poleją się krew, pot i łzy, ale wszystko w otoczce gagów i zabawnych dialogów. W rolach tytułowych wystąpią Dagmara Bąk („Wataha”), Jędrzej Taranek („Ojciec Mateusz”) i Piotr Miazga („Ślepnąc od świateł”), a obok nich w zobaczymy Mirosława Kropielnickiego („Znaki”), Barbarę Jonak („Król”) i Dominika Rybiałka („Galeria”).

Igrzyska TOKIO 2020. Dyscypliny, które można trenować samemu | ESKA XD - Fit vlog #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE