Tour de France 2021 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać na żywo wyścigi?

2021-06-26 13:36 Alicja Wójcik
Tour de France
Autor: AP/Associated Press/East News

W tym roku już po raz 108. kolarze staną do legendarnego wyścigu Tour de France. Tytułu broni zawodnik ze Słowenii, Tadej Pogačar, którego zeszłoroczne zwycięstwo było dla fanów wyścigu zaskoczeniem - jest on najmłodszym zwycięzcą wyścigu od wielu lat. Pierwszy etap tegorocznego Tour de France to licząca 187 kilometrów trasa Brest - Landerneau. Start wyścigu zaplanowany jest na sobotę 26 czerwca.

Tour de France 2021 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać na żywo wyścigi? W tym roku do wyścigu stanie dwóch Polaków - Michał Kwiatkowski oraz Rafał Majka. Kwiatkowski w Tour de France bierze udział już po raz ósmy. Tegoroczna trasa wyścigu podzielona jest na 21 etapów i liczy łącznie 198,9 km. Ostatni, Chatou - Paryż, rozpocznie się 18 lipca.

Tour de France 2021 - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać na żywo wyścigi?

Tegoroczne Tour de France rozpocznie się w sobotę 26 czerwca i potrwa do 18 lipca. Wydarzenie można śledzić w telewizji w Eurosport 1, natomiast w internecie Tour de France transmitowane będzie na platformie Player dzięki specjalnej ofercie, w której znajdują się kanały Eurosport. Dostęp na 30 dni kosztuje 15 zł z reklamami lub 25 zł bez reklam. Za 40 zł miesięcznie można wykupić także dostęp do 27 kanałów na żywo.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE