Top Model 2021 - Olga przypomina Tokio z Domu z papieru? Jej metamorfoza wzbudza ogromne emocje!

2021-09-23 11:42 kg
Top Model 10
Autor: Bartosz Krupa

Wystartowała jubileuszowa, dziesiąta edycja Top Model. Po raz kolejny uczestnicy show otrzymali niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody, a co za tym idzie - zaistnieć w świecie mody i modelingu. W każdym sezonie programu uczestnicy poddawani są metamorfozom, które zawsze wzbudzają ogromne emocje. Nie inaczej było i tym razem. Największe kontrowersje związane są z przemianą Olgi. Sprawdźcie szczegóły.

Top Model 2021 - Olga przypomina Tokio z Domu z papieru? Na początku września 2021 roku rozpoczęła się dziesiąta edycja Top Model. W finałowej piętnastce, która zamieszkała w domu modelek i modeli znaleźli się: Nicole Akonchong, Kacper Jasiński, Bartosz Kloch, Mikołaj Krawiecki, Olga Król, Adam Lochyński, Sophia Mokhar, Aleksandra Skubis, Julia Sobczyńska, Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Łukasz Wasielewski, Dominika Wysocka, Weronika Zoń oraz Kacper Orenkiewicz. W ostatnim odcinku uczestnicy przeszli metamorfozy. Niektóre z nich były naprawdę drastyczne.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Top Model 2021 - metamorfoza Olgi

Za nami czwarty odcinek dziesiątej odsłony Top Model. Uczestnicy wzięli udział w lekcji chodzenia po wybiegu pod okiem Katarzyny Sokołowskiej, w pokazie mody oraz w sesji zdjęciowej. Zanim jednak wykonali pierwsze zadania, trafili w ręce specjalistów, którzy przeprowadzili metamorfozy ich fryzur. Nie wszyscy byli jednak zadowoleni z efektów pracy fryzjerów. Najwięcej emocji wzbudziła przemiana Olgi, która zaczęła przypominać Tokio z Domu z papieru. 

Piękna uczestniczka przyszła do programu z długimi włosami, które podczas metamorfozy zostały drastycznie ścięte. Dziewczyna była załamana, kiedy zobaczyła swoje nowe włosy. Uważa, że nowa fryzura bardzo ją postarza, a dodatkowo sprawia, że wygląda, jak chłopak. Metamorfozę licznie komentowali również widzowie, na stronie Top Model na Facebooku.

biedna w porównaniu do innych uczestników dlaczego taką krzywdę jej zrobili 😤 szkoda mi jej

No chyba największa wyrządzona krzywda tych metamorfoz. 😢🤷🏻‍♂️ Nie przepadam za nią, ale krzywda i tak boli. 🤯

Powinni odszkodowanie jej jakieś zapłacić!!! Masakra ! Szkoda mi jej

Boże koszmar. Co wy jej zrobiliście... Wygląda strasznie staro

Bardzo nieładnie! Dlaczego ja tak skrzywdziliście? Trzeba było obciąć wszystkim dziewczynom włosy!!!

Podzielacie opinię widzów? Dajcie znać w komentarzu poniżej!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE