Too Hot To Handle sezon 2. Kiedy na Netflix? Nietypowy plan emisji nowych odcinków

2021-06-24 10:52 kg
Too Hot To Handle
Autor: screen YouTube/Netflix

Too Hot To Handle to hitowy program Netfliksa, który miał premierę w kwietniu 2020 roku. Pierwszy sezon show przyciągnął ogromną publiczność, nic więc dziwnego w tym, że już wkrótce światło dzienne ujrzy jego kolejna odsłona. Po raz kolejny w luksusowej willi zamieszkają seksowni uczestnicy, którzy będą mieli niepowtarzalną okazję, aby zgarnąć 100 tysięcy dolarów, w bardzo krótkim czasie. Kiedy 2. sezon trafi na Netflix?

Too Hot To Handle sezon 2. Kiedy na Netflix? W pierwszej edycji programu Too Hot to Handle, która zadebiutowała na Netfliksie w kwietniu 2020 roku, udział wzięli: Chloe, Sharron, Haley, David, Harry, Francesca, Matthew, Rhonda, Nicole, Kelz, Bryce, Kori, Madison oraz Lydia. W rajskim otoczeniu, połączeni w pary marzyli o tym, aby wygrać duże pieniądze. Aby jednak tego dokonać, musieli spełnić jeden warunek - powstrzymać się od kontaktu fizycznego i wszelkich przyjemności seksualnych.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Too Hot To Handle sezon 2 - kiedy premiera?

W kwietniu 2020 roku na Netfliksie zadebiutował pierwszy sezon Too Hot To Handle, który składał się z 8 odcinków. Wszystkie epizody pojawiły się na platformie tego samego dnia i zrobiły wśród widzów prawdziwą furorę. Uczestnicy programu, pochodzący z różnych stron świata, zamieszkali w luksusowej willi. Mieli oni nadzieję, że spędzą razem wymarzone, egzotyczne wakacje i z łatwością wzbogacą się o 100 tysięcy dolarów. Na miejscu okazało się jednak, że aby wygrać, muszą powstrzymać się od całowania, dotykania czy też seksu. Każde złamanie zasad równoznaczne było z obniżeniem nagrody.

Widzowie pokochali kontrowersyjne show i z niecierpliwością czekali na jego kolejną odsłonę. Nowe odcinki programu mają mieć premierę 23 czerwca 2021 roku. Tym razem jednak w dniu premiery na platformie nie pojawi się cały sezon, a zaledwie cztery odcinki. Kolejnych sześć odcinków będzie można oglądać tydzień później, 30 czerwca. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE