Tobey Maguire / Spider-Man

i

Autor: Everett Collection/EAST NEWS

Tobey Maguire znowu będzie Spider-Manem? Zaskakujące słowa aktora

2023-01-31 16:38

Tobey Maguire powróci do roli Spider-Mana? Po występie z 2021 roku chyba zatęsknił za strzelaniem siecią i obcisłym kostiumem. Aktor wypowiedział się na temat swojej przyszłości i powrocie do kultowej kreacji Pająka. Swoimi słowami wzbudził ogromną ekscytację wśród fanów!

Tobey Maguire ma na swoim koncie sporo filmów, ale i tak często będzie kojarzony z tymi produkcjami, w których wcielał się w Spider-Mana. Każda część z Pajączkiem cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i zadowoleniem ze strony producentów. Nic dziwnego, bo tytuł zawsze generuje niemałe przychody i zwraca się z nawiązką. W kasowym filmie „Bez drogi do domu” aktor ponownie pojawił się w legendarnym kostiumie. Sytuacja była na tyle wyjątkowa, że na ekranie stanął obok Toma Hollanda i Andrew Garfielda, co wywołało pozytywny odbiór u widzów. Wygląda na to, że występ bardzo mu się spodobał, bo niedawno wyraził chęć zagrania w kolejnej produkcji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 10 najpotężniejszych wrogów Spider-Mana. Z kim mierzył się człowiek pająk?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Tobey Maguire znowu będzie Spider-Manem?

Tobey Maguire wcielał się w Spider-Mana w filmach z 2002, 2004, 2007 i 2021 roku. Doświadczenie w chodzeniu po ścianach i skakaniu między drapaczami chmur ma w małym palcu, więc rozmowę rekrutacyjną na główną obsadę nowego filmu przeszedłby śpiewająco. Jeszcze nie wiemy, jakie plany mają twórcy Pajączka, ale Tobey Maguire wyraził chęć pojawienia się w kolejnych tytułach. W jednej z rozmów zaznaczył, że gdyby produkcja do niego zadzwoniła z jakąkolwiek propozycją, to bez zastanowienia mówi „TAK!”.

„Gdyby ci faceci zadzwonili do mnie i spytali… „Czy pojawiłbyś się, żeby zrobić nowy film, po prostu przeczytać scenę lub zrobić coś ze Spider-Manem?”, moja odpowiedź brzmiałaby: TAK!” - powiedział Maguire

Kto zagrał Spider-Mana?

W filmach Marvela w Petera Parkera wcielali się, m.in. Tobey Maguire, Tom Holland i Andrew Garfield. Postać Spider-Mana pojawiała się również w wielu animowanych adaptacjach komiksów. W serialu „Spider-Man” głos podkładał mu Christopher Daniel Barnes, a w „Mega Spider-Man” Drake Bell.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE