The Voice Senior - świąteczny odcinek. Kiedy i o której oglądać w TVP?

2019-12-23 11:06
The Voice Senior: gdzie i o której oglądać świąteczny odcinek?
Autor: Materiały TVP The Voice Senior: gdzie i o której oglądać świąteczny odcinek?

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Telewizja Polska postanowiła wyemitować specjalny odcinek programu The Voice Senior, w którym będziemy mogli podziwiać uczestników muzycznego show w repertuarze najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Gdzie i o której oglądać świąteczny odcinek The Voice Senior?

The Voice Senior: gdzie i o której oglądać świąteczny odcinek? W programie The Voice Senior 20 utalentowanych wokalnie uczestników, którzy ukończyli 60. rok życia, zaprezentuje się podczas Przesłuchań w Ciemno przed trenerami, legendami polskiej muzyki – Alicją Majewską, Urszulą Dudziak, Markiem Piekarczykiem oraz Andrzejem Piasecznym. Do kolejnego etapu – Półfinału, przejdzie 16 uczestników, po czterech w drużynie każdego z muzycznych opiekunów. Ostatecznie w Wielkim Finale wystąpi ośmioro najlepiej śpiewających seniorów, którzy walczyć będą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Telewizja Polska postanowiła wyemitować również specjalny świąteczny odcinek programu The Voice Senior. Gdzie i o której oglądać w TV i online?

The Voice Senior: gdzie i o której oglądać świąteczny odcinek w TV?

Świąteczne wydanie programu The Voice Senior będzie emitowane w telewizji o godzinie 16:15 już 25 grudnia 2019 roku na antenie TVP 2. W trakcie specjalnego odcinka będziemy świadkami wyjątkowych wykonań polskich kolęd i pastorałek przez uczestników programu The Voice Senior.

The Voice Senior: gdzie i o której oglądać świąteczny odcinek online?

Program The Voice Senior Święta, będziecie mogli zobaczyć zaraz po emisji w telewizji na platformie TVP VOD.

NAJNOWSZE