The Voice of Poland 28.11.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka

2020-11-28 19:15 AW
Trenerzy The Voice of Poland
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Kto powtórzy zeszłoroczny sukces Alicji Szemplińskiej i wygra kolejną edycję The Voice of Poland? Zastanawiają się nad tym dziesiątki fanów muzycznego show Telewizji Polskiej, a od odpowiedzi na to pytanie dzielą nas już zaledwie dwa odcinki! W zeszłym tygodniu ogromne emocje wzbudził fakt, że do dalszego etapu nie przeszedł Ignacy, który nie zdobył wystarczającej liczby punktów. Zdaniem wielu osób to on był czarnym koniem tej edycji.

The Voice of Poland 28.11.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka. Co się wydarzy w kolejnym odcinku programu? W tym odcinku znalazły się po dwie osoby z każdej drużyny, a trenerzy podejmą ostateczną decyzję o tym, kogo zobaczymy w ścisłym finale. Emocje są już naprawdę bardzo duże, a widzowie są o krok od poznania zwycięzcy.

The Voice of Poland 28.11.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka

Ostatni odcinek przed finałem The Voice of Poland zostanie wyemitowany w sobotę 28 listopada o godzinie 21:00. Powtórkę odcinka będzie można obejrzeć nie w niedzielę dzień później, a dopiero w sobotę za tydzień, 5 grudnia, o godzinie 15:15. Program można oglądać także online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE