Oto trenerzy 7. edycji The Voice Kids

i

Autor: Jan Bogacz, Natasza Młodzik, TVP

Programy

The Voice Kids 7 - powtórki. Kiedy oglądać program? Gdzie odcinki online?

2024-03-17 13:15

The Voice Kids 7 wraca z siódmą edycją. Na fotelach trenerów zasiądą Cleo, Tomson i Baron, a także debiutująca w tej roli Natasza Urbańska. Premierowe odcinki emitowane będą w soboty o 20:00. Co z powtórkami? To pytanie zadają sobie fani show, którzy nie mogą zasiąść przed telewizory w sobotnie wieczory. Sprawdźcie, kiedy obejrzeć powtórkę w TV i internecie.

The Voice Kids powraca! W sobotę, 24 lutego 2024 roku, startuje kolejna, siódma już edycja muzycznego show. Wielu fanów show ciekawi, jak w roli trenerki poradzi sobie Natasza Urbańska, która zastąpiła Dawida Kwiatkowskiego. Jurorzy będą musieli ocenić dziesiątki młodych uczestników, którzy z pewnością mnóstwo widzów przed telewizorami. Wśród nich jest ktoś, kto dołączy do grona zwycięzców z poprzednich edycji. Przypomnijmy, że do tej pory nagroda główna powędrowała do Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej, Marcina Maciejczaka, Sary James, Mateusza Krzykały i Martyny Gąsak. Kto będzie następny? Tego dowiemy się po emisji wszystkich odcinków. Te pokazywane będą w sobotnie wieczory, ale ta pora nie wszystkim odpowiada. Dla tych osób sprawdziliśmy, gdzie szukać powtórek.

Dawid Kwiatkowski wróci do The Voice? Może zostać trenerem w dorosłej edycji

Marcin Maciejczak skończył 18 lat. Doprowadził do łez Chylińską i wygrał "The Voice Kids". Teraz chce na Eurowizję!

The Voice Kids 7 - powtórki w TV

Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę programu The Voice Kids 7? Premierowe odcinki będzie można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20:00 w TVP 2. Powtórki natomiast emitowane będą w niedzielę o godzinie 11:40. Jeśli ten dzień i godzina również nie odpowiadają zainteresowanym widzom, będą mieli możliwość obejrzenia show w internecie.

The Voice Kids 7 - powtórki online

Dla tych, którzy nie mają telewizji lub nie mają czasu śledzić programu w godzinach emisji, mamy dobre informacje. 7. edycja The Voice Kids będzie też dostępna w internecie. Wszystkie odcinki będą dostępne dla użytkowników aplikacji TVP VOD i na stronie internetowej vod.tvp.pl.