The Voice Kids 4 i Dance Dance Dance 3 - kiedy nowe odcinki? [DATA, GODZINA]

2021-03-15 13:27 Ewelina Kulasza
The Voice Kids, Dance Dance Dance
Autor: Natasza Młudzik/TVP, materiały prasowe

The Voice Kids i Dance Dance Dance to dwa rozrywkowe programy, które emitowane są w Telewizyjnej Dwójce. Łączy je nie tylko dobra muzyka, ale także prawdziwe show, które przedstawia talenty różnych osób. Kiedy i o której godzinie w telewizji emitowane są nowe odcinki The Voice Kids i Dance Dance Dance? Sprawdźcie szczegóły poniżej.

The Voice Kids 4 i Dance Dance Dance 3 - kiedy nowe odcinki? To ciekawi wielu widzów. Program The Voice Kids jak i Dance Dance Dance zdobyły ogromną sympatię widzów Telewizyjnej Dwójki. Dwa formaty o różnym charakterze, lecz łączy je muzyka i emocjonalne widowisko, które odbywa się na scenie. Jak każdy wie The Voice Kids to program dla muzycznie uzdolnionych dzieciaków, które najpierw podczas Przesłuchań w Ciemno walczą o wejście do drużyn trenerów - Cleo, Tomosna i Barona, a także Dawida Kwiatkowskiego, a następnie walczą o finał i miano najlepszego głosu w Polsce. Dance Dance Dance to również ciekawa propozycja na wolny wieczór, w którym sporo się dzieje. Tu jednak znane osoby ze świata muzyki, filmu czy internetu łączą się w pary, a następnie rywalizują ze sobą na parkiecie, odwzorowując choreografie ze znanych teledysków. Kiedy w telewizji emitowane są nowe odcinki The Voice Kids 4 i Dance Dance Dance 3? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Trenerzy The Voice Kids szczerze o pierwszych porażkach w karierze!

The Voice Kids 4 - kiedy nowe odcinki? [DATA, GODZINA]

Kiedy w telewizji będą nowe odcinki The Voice Kids 4? Nowe odcinki czwartej edycji The Voice Kids zostaną wyemitowane na antenie TVP2 w soboty po godzinie 20. Po emocjonujących Przesłuchaniach w Ciemno, na widzów od 20 marca czekać będą Bitwy.

Dance Dance Dance 3 - kiedy nowe odcinki? [DATA, GODZINA]

Pierwszy odcinek trzeciej edycji roztańczonego show Dance, Dance, Dance zostanie wyemitowany w piątek 19 marca o godzinie 20:30. 

Sonda
Co wolisz, The Voice Kids czy Dance Dance Dance?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE