The Valhalla Murders sezon 2 powstanie? Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków na Netflix?

2020-04-01 21:59
The Valhalla Murders sezon 2
Autor: screen z youtube/MVSRS The Valhalla Murders sezon 2

The Valhalla Murders to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów skandynawskich seriali kryminalnych. Na Netflix możemy oglądać 1. sezon islandzkiej produkcji. Czy możemy liczyć na drugą odsłonę?

Fani takich seriali jak Most nad Sundem, The Killing czy Ruchome piaski powinni koniecznie zainteresować się produkcją zatytułowaną The Valhalla Murders. Islandzki serial kryminalny kryje w sobie wszystko, czego szukamy w tym gatunku. Wartka i trzymająca w napięciu akcja, zimny i brudy klimat, bardzo dobre kreacje aktorskie oraz zaskakująca końcówka to rzeczy, które znajdziecie w tym serialu. O czym jest The Valhalla Murders? Poturbowany przez życie detektyw z Oslo powraca na rodzinną Islandię, aby pomóc ambitnej policjantce schwytać seryjnego mordercę.

The Valhalla Murders - będzie 2. sezon?

Pierwszy sezon The Valhalla Murders składa się z 8 odcinków. Jak na razie nie ma oficjalnej informacji o realizacji nowych epizodów serialu. Jednak należy pamiętać, że w dzisiejszych czasach producenci rzadko podejmują decyzję o nakręceniu tylko jednego sezonu. Nawet produkcje, które wydawać by się mogło mają zakończoną historię dostawały kolejny sezon. Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa na oficjalną decyzję będziemy musieli jeszcze poczekać.

Julia Wieniawa poleca: co oglądać na kwarantannie?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Valhalla Murders - zwiastun

NAJNOWSZE