The Traitors. Zdrajcy

i

Autor: TVN / X-News

Reality show

The Traitors. Zdrajcy - kto wygrał? Za nami finał pierwszej edycji

2024-05-22 22:45

Za nami finał pierwszej polskiej edycji „The Traitors. Zdrajcy”. Wiemy, kto wygrał i ile pieniędzy trafiło do kieszeni zwycięzców. Emocji i nagłych zwrotów akcji nie brakowało, co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu?

Finałowy odcinek „The Traitors. Zdrajcy” rozpoczął się dobrymi informacjami. Prowadząca, Malwina Wędzikowska, przekazała uczestnikom, że nie będzie już nocnej eliminacji. Do finału dostali się: Justyna, Manae, Patryk, Olga oraz Stanley. Obowiązkowy był jednak ostatni okrągły stół, w trakcie którego gracze musieli wytypować kogoś do opadnięcia. Zanim to jednak nastąpiło, zawodnicy udali się na misję, w której udało się zdobyć 100 tysięcy złotych! Zadanie wykonywali w dwóch grupach – pierwsza z nich pojechała samochodem, by w trakcie zadań odkryć trzy cyfry i ułożyć je na ziemi. W tym czasie, pozostałych dwoje graczy poleciało helikopterem i z powietrza odczytywało kod. Na wykonanie całego zadania będą mieli jedynie 20 minut. Na szczęście zdążyli, dzięki czemu główna nagroda wzrosła aż do 326 000 złotych!

Taniec z gwiazdami. Najwięksi przegrani w historii show. Teraz Roksana Węgiel, a wcześniej?

Ostatni okrągły stół

Po misji, czas na ostatni obowiązkowy okrągły stół! Ktoś odpaść musiał: uczestnicy musieli wyeliminować albo osobę, którą uważają za zdrajcę, albo poświęcić lojalnego. Patryk i Justyna chcieli sprawdzić Manae, odmiennego zdania był Stanley i Olga, dla którego zdrajcą mógł być Patryk. Pierwszy raz w programie doszło do remisu: na zagrożonych uczestników, Patryka i Manae, pozostali musieli zagłosować ponownie. Na ostatniej prostej, z programem pożegnał się Patryk!

Znamy zwycięzców!

Do ścisłego finału dostali się Stanley, Justyna, Olga i Manae. O tym kto, wygrał pierwszą polską edycję „The Traitors. Zdrajcy” gracze zdecydowali podczas finałowej rundy. Czy uznali, że wśród nich nie ma już zdrajcy, skończyli grę i podzielili się nagrodą po równo na cztery osoby? Czy doszło do kolejnej eliminacji? Tylko Manae była zdania, że wśród pozostałych nie ma już zdrajcy, jej zdaniem od tej pory mieli się już nawzajem wybijać. Zarówno Stanley, Justyna jak i Olga, chcieli kontynuować eliminację. Gracze zagłosowali kolejny raz – w wyniku którego – z programem pożegnała się prawdziwa zakapturzona, Olga! Ku zaskoczeniu, po odejściu Olgi doszło do kolejnej rundy! Okazało się, że Justyna i Stanley chcieli jeszcze sprawdzić Manae. Pytanie, czy mieli wobec niej prawdziwe podejrzenia, czy była to wcześniej przygotowana strategia? Ostatnią osobą, która odpadła z programu była Manae. Stało się jasne, że zwycięzcami pierwszej polskiej edycji „The Traitors. Zdrajcy” zostali lojalni - Justyna i Stanley – którzy podzielili się kwotą aż 326 tysięcy złotych!