The Mandalorian sezon 2 - obsada. Baby Yoda i Mando powracają!

2020-10-15 16:55 PAP Patrycja Obarowska
Mandalorian
Autor: Disney+/Ferrari Press/East News

Pedro Pascal w drugim sezonie The Mandalorian miał więcej pracy niż w pierwszym! Aktor zdradził, że drugi sezon kultowego serialu był dla niego o wiele bardziej wymagający niż pierwszy! Więcej szczegółów o kontynuacji serialu zdradzamy na eskaCINEMA.pl!

Jeśli aktor gra postać, która przez 99,9 proc. czasu pojawia się na ekranie w hełmie w pełni zasłaniającym twarz, to dla reżyserów okazja do tego, by zamiast niego wykorzystać dublerów. Nie inaczej było w przypadku pierwszego sezonu hitowego serialu platformy streamingowej Disney+ The Mandalorian, w którym oprócz Pedro Pascala w jego postać wcielali się kaskaderzy. O tym, czy podobnie to wyglądało podczas kręcenia sezonu numer dwa, opowiedział w w wywiadzie dla Variety sam główny zainteresowany, czyli Pedro Pascal. Korzystanie z dublerów dla postaci z uniwersum Gwiezdnych wojen, w którym rozgrywa się akcja serialu The Mandalorian to nic nowego. Również w przypadku pierwszego sezonu The Mandalorian, Pedro Pascal nie był częstym gościem na planie, a graną przez niego postać wcielali się kaskaderzy Brendan Wayne i Lateef Crowder. Pascal w trakcie zdjęć do The Mandalorian zajęty był kręceniem filmu Wonder Woman 1984 i próbami do wystawienia na Broadwayu Króla Leara. Później tylko zdubbingował swoją postać. 

The Mandalorian 2 - kiedy premiera serialu? 

Drugi sezon serialu The Mandalorian pojawi się 30 października 2020 roku na niedostępnej w Polsce platformie Disney+. Widzowie zobaczą jego pierwszy odcinek, a kolejne emitowane będą w odstępie tygodniowym. Przed dwoma dniami udostępniono nowy, 30-sekundowy teaser drugiej odsłony serialu.

Pedro Pascal o The Mandalorian 2

Pedro Pascal zdradził, że na planie drugiego sezonu The Mandalorian pojawiał się dużo częściej, choć wiele popisów kaskaderskich przesiedział na ławce. Dajcie spokój, nawet nie widać twarzy mojej postaci. Można powiedzieć, że jestem tylko sylwetką. – skomentował aktor. 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE