The Expanse - sezon 4. Kiedy i gdzie oglądać online nowe odcinki serialu?

2019-12-11 11:07
The Expanse
Autor: screen youtube.com, kanał Amazon Prime Video screen youtube.com

Serial The Expanse to kolejna produkcja sci-fi, która zyskała dziesiątki fanów na całym świecie. The Expanse to adaptacja książki Jamesa S. A. Coreya (czyli tak naprawdę tworzących pod pseudonimem dwóch pisarzy - Daniela Abrahama i Ty Francka) o tym samym tytule. Pierwszy sezon serialu ukazał się w 2015, a w telewizji emitowała go stacja SciFi.

The Expanse - sezon 4. Kiedy i gdzie oglądać online nowe odcinki serialu? W The Expanse przenosimy się 200 lat w przyszłość, gdzie sprawa zaginionej dziewczyny łączy losy detektywa z pasa asteroid, kapitana frachtowca i dyplomatkę próbującą zapobiec wojnie. Po rezygnacji SciFi z kręcenia kolejnych odcinków po trzech sezonach losy serialu były bardzo niepewne, jednak projekt postanowił przejąć Amazon.

The Expanse - sezon 4. Kiedy i gdzie oglądać online nowe odcinki serialu?

Polscy widzowie serial mogli oglądać także w serwisie Netflix. Jednak po przejęciu produkcji przez Amazon Prime Videos The Expanse zniknął Netflixa, ponieważ platformy te są bezpośrednią konkurencją. Sezon 4 na platformie Amazon ma pojawić się w piątek 13 grudnia. Znajdują się tutaj także sezony 1, 2 i 3.

Sezon 4 najprawdopodobniej tak jak poprzednie będzie składał się z 13 odcinków. Produkcja Amazon Prime Video potwierdziła już, że The Expanse został przedłużony także o 5 sezon.

NAJNOWSZE