Terrifier 2

i

Autor: Materiały prasowe Monolith Films

Terrifier 3 powstanie? Twórca zdradził przyszłość morderczego klauna!

2022-11-03 12:55

Druga część Terrifiera okazała się kasowym sukcesem. Przerażający horror o morderczym klaunie przyprawił o palpitacje serca tysiące widzów, a to dopiero początek! Przynajmniej tak zapowiada twórca. Czy to oznacza, że trzecia odsłona jest już w produkcji?

Terrifier wrócił i przygotował sobie krwawą ucztę. To zdecydowanie nie jest propozycja dla widzów o słabych nerwach. To rasowy horror dla prawdziwych fanów krwi, masakry i naszpikowanych przemocą scen. W Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii wielu oglądających wychodziło z seansu i wymiotowało lub potrzebowało natychmiastowej interwencji medycznej. Klaun Art trafił również do Polski. Na początku był dostępny tylko na festiwalu filmowym w Warszawie i Wrocławiu, a 23 grudnia 2022 r. trafił do polskich kin pod nazwą "Terrifier 2. Masakra w Święta". Okazuje się, że to nie koniec i klaun ma szansę powrócić i ponownie karmić się strachem swoich ofiar. Na temat kontynuacji wypowiedział się sam reżyser - Damien Leone.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Horror o morderczym klaunie przerósł widzów - niektórzy mdleli podczas seansu. O co takie wielkie halo?

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Terrifier 3 powstanie?

Maniakalny klaun zadebiutował w 2011, później doczekał się rozszerzonej wersji w 2016, ale premiera filmów nie odbiła się tak szerokim echem, jak kontynuacja. Terrifier 2 pojawił się pod koniec sierpnia 2022 i momentalnie skradł serca milionów widzów na całym świecie. Bohater powrócił, by tym razem terroryzować nastolatkę i jej młodszego brata w Halloween. Twórca horroru aktywnie udziela się na swoim Twitterze, gdzie wypowiada się na temat swojej produkcji. W jednym z postów odniósł się do teorii fanów w sprawie miecza Sienny i przy okazji zdradził, że już planuje trzecią odsłonę!

"Jestem zafascynowany (ale nie zaskoczony) tym, jak miecz Sienny z końcówki Terrifier 2 podzielił widzów. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że wszystkie teorie, którą przeczytałem w sieci są nieprawdziwe. Jeżeli chcecie "nadprzyrodzonych" spoilerów, sprawdźcie komentarz mojego reżysera na Blu-rayu. Jeśli nie, to czekajcie na 3. część ???" - napisał Damien Leone

"Planowałem trzecią część podczas pisania drugiej. Pojawiło się tak wiele pytań w kontynuacji, na które nie ma odpowiedzi, i to była część projektu, ponieważ wiem, że odpowiem na nie w części trzeciej." - powiedział Leone w jednym z wywiadów