Małgorzata Walewska

i

Autor: AKPA Małgorzata Walewska żegna się z "TTBZ"?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ten wpis Małgorzaty Walewskiej zmartwił internautów. Żegna się z "TTBZ"?

2024-04-08 11:34

Małgorzata Walewska z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" związana jest od samego początku, czyli od dziesięciu lat. Śpiewaczka niemalże od pierwszego odcinka zaskarbiła sobie serca widzów popularnego show Polsatu. Jej ostatni wpis w mediach społecznościowych wywołał niemałe poruszenie. Czy Małgorzata Walewska żegna się z produkcją?

Małgorzata Walewska to polska mezzosporanistka. Na swoim koncie ma liczne role operowe, nie tylko w teatrach w Polsce, ale również za granicą. Występowała między innymi w Royal Opera House w Londynie, Finnish National Opera Helsinki, Teatro Real Madrid, a nawet w Palacio de Bellas Artes w Meksyku. W 2014 roku dołączyła do jury show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym znani ze świata show-biznesu wcielają się w wokalistów i mają za zadanie jak najwierniej odtworzyć występ wylosowanych przez nich muzyków. Przed emisją ostatniego odcinka Małgorzata Walewska dodała wpis, który zaniepokoił fanów formatu.

Stefano Terrazzino oczarował Gąsowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!

Małgorzata Walewska Żegna się z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Na swoim profilu na Facebooku Walewska dodała zdjęcie, na którym pozuje na tle z logo programu oraz bukietem kwiatów. Wpis opatrzyła podpisem, który od razu wywołał burzę w sieci.

Dziękuję POLSAT za dziesięć pięknych lat współpracy i Twoja twarz brzmi znajomo za dwadzieścia edycji. I za te przepiękne, wiosenne tulipany z okazji jubileuszu - naisała śpiewaczka.

Zaniepokojeni fani odebrali jej post, jako ewidentne pożegnanie z programem. Pod postem od razu zaroiło się od komentarzy zrozpaczonych fanów, którzy zapewniają Walewską, że nie wyobrażają sobie, aby mogło jej zabraknąć w składzie jury.

Jeśli to pożegnanie to więcej nie włączę tego programu - never!

Ten program beż pani już nie będzie taki sam, dziękujemy i pozdrawiam.

No nie tylko nie to. - pisali zrozpaczeni fani.

Jurorka pospieszyła z wyjaśnieniami

Jak się okazało, obawy internautów okazały się bezpodstawne. Małgorzata Walewska, nigdzie się nie wybiera, a jej post był tylko podziękowaniem dla produkcji z okazji 10 lat spędzonych na planie formatu. Śpiewaczka, która zobaczyła reakcje na swój post, od razu pospieszyła z wyjaśnieniami.

Ojej nie myślałam, że odbierzecie ten wpis i zdjęcie jako pożegnanie! To po prostu podziękowania bez drugiego dna! A kwiaty cudne prawda???? - napisała, czym ucieszyła swoich fanów.