M jak miłość odc. 1795. Natalka (Dominika Suchecka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1795. Natalka (Dominika Suchecka)

M jak miłość

Tego widzowie "M jak miłość" się nie spodziewali. "Witamy z powrotem Natalię i Hanię"

2024-04-09 11:14

Najnowszy odcinek "M jak miłość" zaskoczył wielu widzów i wiernych fanów serialu. W 1795 odcinku wydarzyło się coś nieprawdopodobnego, a widzowie przed telewizorami byli świadkami powrotu Natalii i Hani.

Produkcja serialu zgotowała niezłą niespodziankę fanom "M jak miłość". Do Grabiny wróciła Natalia i Hania. Zdania fanów są jednak podzielone. O co dokładnie chodzi?

“M jak miłość” 1776 i 1777: streszczenie. Natalia wraca do Grabiny. Dominika Suchecka sprawdzi się w roli?

Wielki powrót w "M jak miłość"

8 kwietnia widzowie przeżyli szok. Do Grabiny wróciła Natalia, która przeprowadziła się do Australii. Jednak to nie koniec niespodzianek, razem z nią przyjechała jej córka - Hania. Na Instagramie serialu czytamy: "Najszczęśliwsze chwile każdej babci to te, w których ma przy sobie swoich bliskich...zwłaszcza wnuki. Witami z powrotem Natalię i Hanię!". W Natalię wciela się nie Marcjanna Lelek, a Dominika Suchecka. Nie wszystkim fanom przypadło to jednak do gustu. "Ten wątek byłby fajny gdyby Natalię grała Marcjanna Lelek. Ta nowa Natalia w ogóle nie pasuje do tej roli. Szkoda, że tylu fajnych aktorów odeszło z tego serialu.", "Nie lubię udawanych aktorów", "Super! Ten watek jest wspanialy!" - czytamy na Instagramie.

W „M jak miłość” pojawiła się nowa Natalka Mostowiak. Odtwórczynią roli jest Dominika Suchecka. Co sądzi o niej pierwsza odtwórczyni adoptowanej córki Mostowiaków? Marcjanna Lelek postanowiła to skomentować.

M jak miłość. Powrót Natalki z córką Hanią. Bartek będzie musiał wybrać między nią a Dorotą