Tata, a Marcin powiedział: jak dziś wygląda Mikołaj Radwan - serialowy syn Piotra Fronczewskiego?

2019-09-16 18:15 k.w.
Mikołaj Radwan
Autor: screen YouTube/peterdcTube

Tata, a Marcin powiedział to kultowy serial, który 20 lat temu robił w Polsce prawdziwą furorę. Pomimo że składał się z zaledwie kilkuminutowych odcinków, cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Bohaterem produkcji był ojciec, który starał się odpowiedzieć na wszelkie pytania, bardzo dociekliwego syna. Każdy z epizodów rozpoczynał się od słów "Tata, a Marcin powiedział...", które dały tytuł całej serii. Ostatnio w programie Pytanie na śniadanie Extra wystąpili Piotr Fronczewski oraz Mikołaj Radwan, którzy wcielali się w głównych bohaterów. Jak wygląda dziś Mikołaj Radwan?

Tata, a Marcin powiedział: jak dziś wygląda Mikołaj Radwan - serialowy syn Piotra Fronczewskiego? Tata, a Marcin powiedział to kultowy serial, który zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 1993 roku. Był emitowany raz w tygodniu, a każdy odcinek trwał około 10 minut. W produkcji mieliśmy okazję oglądać Piotra Fronczewskiego, który starał się odpowiedzieć swojemu synowi na każde pytanie oraz Mikołaja Radwana, który wcielał się w dociekliwego syna. Jak wygląda dziś serialowy syn Fronczewskiego?

Mikołaj Radwan - jak dziś wygląda?

Tata, a Marcin powiedział to słowa, które rozpoczynały każdy odcinek serialu. Epizody przedstawiały rozmowę pomiędzy ojcem, a synem na temat, który został przyniesiony przez syna, po rozmowie z kolegą Marcinem. Oprócz Piotra Fronczewskiego, w serialu mieliśmy okazję oglądać Mikołaja Radwana. Aktor zanim zagrał w Tata, a Marcin powiedział, wystąpił w takich produkcjach, jak: Komedia małżeńska, Kapitan Conrad czy też Smacznego telewizorku. Sukces serialu otworzył mu drzwi do kariery. On jednak poszedł zupełnie inną drogą. Dziś ma prawie 34 lata i jest programistą gier komputerowych. Po prawie 20 latach, Mikołaj Radwan oraz Piotr Fronczewski spotkali się w programie Pytanie na śniadanie Extra. Poniżej możecie zobaczyć, jak zmienił się aktor:

NAJNOWSZE