Taniec z gwiazdami

i

Autor: AKPA

Programy

"Taniec z gwiazdami" znika z ramówki?! Nie będzie odcinka przez wybory?

2024-04-05 21:45

Wybory samorządowe, choć są niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego Polaka, to mogą sporo namieszać w ramówce Polsatu. Takiego scenariusza obawiają się widzowie Tańca z gwiazdami, którzy coraz głośniej plotkują o tym, że najnowszego odcinka tanecznego show nie będzie. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście zniknie on z ramówki.

Wszyscy fani tanecznego show z zapartym tchem czekają na kolejny odcinek, w którym gwiazdy będą mogły zaprezentować to, czego nauczyli se przez ostatnie tygodnie pod czujnym okiem profesjonalnych tancerzy. Jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych przyciąga przez telewizory miliony widzów, którzy w niedzielę, o 20:00 włączają Polsat, by kibicować swoim faworytom. Okazuje się jednak, że 7 kwietnia 2024 Taniec z gwiazdami będzie kolidował z niezwykle ważnym wydarzeniem. Wiele osób obawia się, że ze względu na wybory, najnowszy odcinek zobaczymy dopiero tydzień później, czyli 14.04.2024.

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Taniec z gwiazdami - czy będzie 7.04.2024?

6. odcinek Tańca z gwiazdami 2024 z pewnością przyniesie nam wiele zaskoczeń. Uczestnicy najnowszej edycji radzą sobie na parkiecie coraz lepiej. Z każdym kolejnym tygodniem ich umiejętności są jeszcze większe, dzięki czemu pokonują swoje wcześniejsze bariery, naprawiają ewentualne niedociągnięcia i pną się w górę, by za kilka tygodni zdobyć Kryształową Kulę. Wielkimi krokami zbliża się kolejny odcinek tanecznego show. Wielu widzów obawia się, że jego emisja zostanie przełożona na kolejny tydzień ze względu na wybory samorządowe oraz studio wyborcze. Portal gwiazdy.wp.pl dowiedział się jednak, że program nie zniknie w tym dniu z anteny. Z kolei studio będziemy mogli oglądać na antenie Polsat News.