Taniec z gwiazdami

i

Autor: AKPA Taniec z gwiazdami - kto wygra?

Programy

Taniec z gwiazdami 2024 - te dwie pary będą w finale? To oni wyrastają na faworytów

2024-03-25 13:33

Tegoroczna edycja "Tańca z gwiazdami" rozkręca i się coraz lepiej widać, kto jest faworytem widzów i jurorów. Po kilku pierwszych odcinkach rozpoczęły się spekulacje na temat tego, kto ma największe szanse na zwycięstwo. Do kogo trafi Kryształowa Kula? Wszystko wskazuje na to, że program ma dwie główne faworytki.

"Taniec z gwiazdami" przyciąga przed ekrany prawie 2 miliony widzów. Nowa edycja popularnego show okazała się zdecydowanie największym hitem wiosennej ramówki. Za nami już kilka odcinków i zarówno jurorzy, jak i publiczność, zaczynają mieć swoich faworytów. Coraz częściej pojawiają się pytania o to, kto może wygrać Kryształową Kulę. O ile na początku sezonu wydawało się, że bitwa o zwycięstwo może być otwarta i zacięta, teraz coraz bardziej na prowadzenie wysuwają się dwie pary. Odcinek pokazany 24 marca ma tylko to potwierdzać. Te dwie gwiazdy zdobyły o 39 punktów i zebrały same pochwały od sędziów. Mają też duże wsparcie wśród internautów, co widać po komentarzach w social mediach. O kim mowa?

Taniec z gwiazdami - kto odpadł 24.03.2024? Dwie pary pożegnały się z programem!

Roxie Węgiel o Tańcu z Gwiazdami i ślubie z Kevinem

Taniec z gwiazdami - faworyci

Po czterech odcinkach "Dancing with the stars" można stwierdzić, że główni faworyci do zdobycia Kryształowej Kuli to Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Roksana Węgiel i Michał Kassin. Te dwa duety zachwyciły jurorów i zremisowały na szczycie tabeli. - Znowu serce wali. Milczenie jest złotem, więc milczę, bo to był taniec na złoto - oceniła gwiazdę serialu "Przyjaciółki" Iwona Pavlović. Same miłe słowa miała też dla młodej piosenkarki. - Jest coś, co pięknie błyszczy i ma kształt nadany przez człowieka. I ty tym jesteś. Brylantem tej edycji - powiedziała Roksanie "Czarna Mamba". Czy faktycznie te dwie gwiazdy znajdą się w finale? Przekonamy się za kilka tygodni.

Sonda
Kto powinien wygrać "Taniec z gwiazdami"?