Taniec z gwiazdami

i

Autor: AKPA Taniec z gwiazdami - kto odpadł?

Programy

Taniec z gwiazdami - kto odpadł 24.03.2024? Dwie pary pożegnały się z programem!

2024-03-24 22:05

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" za nami! Uczestnicy kolejny raz zmierzyli się z profesjonalnymi choreografiami. Stresu było dużo, ponieważ wiedzieli, że tym razem trudniej będzie przejść dalej. Z programem pożegnały się dwie pary zamiast jednej! Kogo nie zobaczymy w 5. odcinku? Znamy wyniki głosowania widzów i jurorów.

Czwarty odcinek tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" dobiegł końca. Uczestnicy zmierzyli się z kolejnymi stylami tańców. Nie zabrakło emocji i niespodzianek. Dwie pary otarły się o cztery dziesiątki. Byli to Roksana Węgiel i Michał Kassin oraz Anita Sokolowska i Jacek Jeschke. Te dwa duety zdobyły o 39 punktów. Wieczór nie zakończył się jednak znakomicie dla wszystkich, ponieważ wyjątkowo aż dwie pary musiały pożegnać się z programem i nie wystąpią za tydzień. Była to trzecia eliminacja w tegorocznej edycji. Wcześniej z show pożegnali się lekkoatleta Adam Kszczot oraz jego partnerka Kasia Vu Manh oraz aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska z tancerzem Kamilem Gwarą. Kto w 4. odcinku dołączył do listy wyeliminowanych uczestników? Oto wyniki głosowania.

Taniec z gwiazdami 2024 - tancerze. To oni będą partnerować uczestnikom programu

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Taniec z gwiazdami - pary, które odpadły 24 marca 2024

Regulamin konkursu jest nie do obejścia i ktoś musiał odpaść z tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami". Kto nie miał szczęścia i już w trzecim tygodniu musiał pożegnać się z najpopularniejszym talent show w Polsce? Na koniec gali prowadzący poinformowali, że w czwartym odcinku nie wystąpią Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski oraz Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz-Jeschke.

Taniec z gwiazdami 2024 - pozostałe pary

Po eliminacji o Kryształową Kulę wciąż walczą:

  • Kamil Baleja i Magdalena Perlińska,
  • Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
  • Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michael Danilczuk,
  • Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska,
  • Maciej Musiał i Daria Syta,
  • Anita Sokołowska i Jacek Jeschke,
  • Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka,
  • Roksana Węgiel i Michał Kassin.
Listen on Spreaker.