Taniec z gwiazdami 2021 - prowadzący. Kim są gospodarze programu?

2021-09-13 8:47 kg
Taniec z Gwiazdami, 24.10.2020: FINAŁ! [DUŻO ZDJĘĆ]
Autor: mat. pras. / Polsat Taniec z Gwiazdami, 24.10.2020: FINAŁ! [DUŻO ZDJĘĆ]

Do najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce zdecydowanie należy Taniec z gwiazdami. Od 2014 roku taneczne show gości na antenie Polsatu i niezmiennie cieszy się ogromną sympatią ze strony widzów. Wielkimi krokami zbliża się premiera dwunastej edycji show, w której swoje taneczne umiejętności zaprezentują między innymi: Sylwia Bomba, Oliwia Bieniuk czy też Piotr Mróz. Kto pojawi się w roli gospodarzy programu? Sprawdźcie!

Taniec z gwiazdami 2021 - prowadzący. Dwunasta edycja Tańca z gwiazdami startuje już w poniedziałek 30 sierpnia 2021 roku. Wśród uczestników nowej odsłony show pojawią się: Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Łukasz Juras Jurkowski, Magdalena Kajrowicz-Zapała, Radosław Liszewski, Izabela Małysz, Piotr Mróz, Kinga Sawczuk, Denis Urubko oraz Wojciech Węcławowicz. Najpewniej ich występy oceni jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Taniec z gwiazdami 2021 - prowadzący

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami gości na antenie Polsatu od 2014 roku. Pierwsze cztery edycje programu prowadzili Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz. Od piątej odsłony tanecznego show miejsce popularnej tancerki zajęła Paulina Sykut-Jeżyna, która świetnie sprawdza się w tej roli. Pod koniec lipca 2021 roku okazało się, że do grona prowadzących dołącza Izabela Janachowska, która najpewniej będzie występować w show naprzemiennie z Sykut-Jeżyną. Jak sprawdzi się w nowej roli? O tym przekonamy się już pod koniec sierpnia 2021 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE