Taniec z Gwiazdami 2021 - kto odpadł? Lista uczestników, którzy pożegnali się z programem

2021-10-19 7:49 kg
Taniec z gwiazdami
Autor: WBF

Pod koniec sierpnia 2021 roku premierę miała dwunasta edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Po raz kolejny na parkiecie swoje taneczne umiejętności prezentują wokaliści, aktorzy, sportowcy oraz celebryci. Ich występy ocenia jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Andrzej Piaseczny. Niestety w każdym odcinku z show pożegnać się musi najsłabsza para. Kto nie zatańczy w kolejnych epizodach 12. edycji Tańca z Gwiazdami?

Taniec z Gwiazdami 2021 - kto odpadł? Dwunasta edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami to nie tylko nowi uczestnicy, ale również nowa prowadząca. W nowych odcinkach w roli gospodarzy show pojawią się Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, do których dołączy Izabela Janachowska. Zmiany zaszły również w składzie jury. Do Andrzeja Grabowskiego, Iwony Pavlović oraz Michała Malitowskiego dołączył Andrzej Piaseczny.

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

Taniec z Gwiazdami 2021 - kto odpadł?

W dwunastej edycji Tańca z Gwiazdami wśród uczestników znaleźli się: Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Łukasz Juras Jurkowski, Magdalena Kajra Kajrowicz, Radosław Liszewski, Izabela Małysz, Piotr Mróz, Kinga Sawczuk, Denis Urubko oraz Wojciech Węcławowicz. Niestety zasady programu są niezmienne - wygrać może tylko jedna gwiazda. Z tego też powodu w każdym odcinku show z programem żegnają się kolejne pary. Kto odpadł już z rywalizacji?

  • Denis Urubko,
  • Wojciech Węcławowicz,
  • Radosław Liszewski,
  • Izabela Małysz,
  • Kinga Sawczuk,
  • Łukasz Juras Jurkowski,
  • Sylwia Bomba,
  • Oliwia Bieniuk.

Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE