Taniec z Gwiazdami 2020 - uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji Dancing with the Stars?

2020-01-23 16:40 kw
Taniec z Gwiazdami, 19.10.2019: Uczestnicy w akcji
Autor: Polsat / mat.pras. Taniec z Gwiazdami, 19.10.2019: Uczestnicy w akcji

Taniec z Gwiazdami to show, które gości na ekranach naszych telewizorów od 2005 roku. Początkowo emitowane było na TVN, jednak w 2014 roku Dancing with the Stars trafiło do ramówki Polsatu. Przez te wszystkie lata, na parkiecie programu mogliśmy podziwiać takie gwiazdy jak: Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Cichopek, Katarzyna Dziurska, Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Sienkiewicz czy też Marcelina Zawadzka. Show cieszy się sporą popularnością wśród widzów, nie dziwi więc fakt, że już wkrótce na antenie Polsatu zadebiutuje kolejna, jedenasta już edycja. Kto wystąpi w nowej odsłonie?

Taniec z Gwiazdami 2020 - uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji Dancing with the Stars? Zaledwie kilka tygodniu temu byliśmy świadkami wielkiego finału dziesiątej edycji Tańca z Gwiazdami. Najlepszy okazał się Damian Kordas, który zgarnął Kryształową Kulę. Fani programu już teraz zastanawiają się, kto wystąpi w jedenastej odsłonie, która będzie mieć premierę już na początku marca. 

Taniec z Gwiazdami 2020 - uczestnicy

Taniec z Gwiazdami mimo upływu lat, nadal cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Z chęcią śledzą oni taneczne popisy polskich gwiazd. W dziesiątej edycji Dancing with the Stars udział wzięli między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Damian Kordas, Ola Kot czy też Sandra Kubicka. Okazuje się, że w jedenastej odsłonie programu pojawią się równie rozchwytywane nazwiska. Sprawdźcie w naszej galerii, kto powalczy o kryształową kulę! 

NAJNOWSZE