Tajemnice miasteczka - ostatni odcinek. Kiedy finał serialu?

2021-09-27 13:42 kg
Tajemnice miasteczka
Autor: materiały TVP

Tajemnice miasteczka to rosyjski serial kostiumowy, który od połowy września 2021 roku gości na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja w reżyserii Siergieja Mazentewa, w której występują: Olga Lerman, Anton Batyrew, Ewgenij Shirikow, Olga Pleszkowa, składa się z 50 odcinków. Kiedy zostanie wyemitowany ostatni z nich? Kiedy poznamy zakończenie losów głównych bohaterów produkcji? Sprawdźcie koniecznie.

Tajemnice miasteczka - ostatni odcinek. Kiedy finał serialu? Jest rok 1878. Do powiatowego miasta Bogorodsk przyjeżdża młoda nauczycielka matematyki, Larisa Dmitriewna Kirsanowa. Pani Kirsanowa chce odnaleźć narzeczonego Pawła Bestużewa, który bez pożegnania zniknął dzień przed ślubem, nie zostawiając nawet listu. Paweł pochodził z Bogorodska, gdzie nadal mieszka jego matka. W mieście mieszka również ukochana ciotka Larisy, Lizaweta Prokofiewna. W tym samym czasie, po zakończeniu wojny rosyjsko-tureckiej, z Bałkanów wracają uczestnicy kampanii, a miasto przygotowuje się na powitanie bohaterów.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Tajemnice miasteczka - ostatni odcinek

Pierwszy odcinek Tajemnic miasteczka został wyemitowany w sobotę 18 września 2021 roku. Kolejne epizody można oglądać w każdą sobotę oraz niedzielę, o godzinie 15:55 w TVP1. Produkcja składa się z 50 epizodów. Ostatni z nich zostanie więc najpewniej pokazany w kwietniu 2022 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE